טהוניה רובל

טהוניה רובל מתגרשת וחושפת

טהוניה רובל הדוגמנית וזוכת האח הגדול חשפה בסרט של חיים אתגר כי היא מתגרשת מבעלה, יניב בן משה לאחר תשעה חודשי נישואים בלבד וכי היא נאנסה כילדה. בן משה:”תעשו אהבה ולא מלחמה”.
טהוניה רובל מפתיעה עם גירושים מהירים אחרי פחות מתשעה חודשים וילדה, טליה בת כחודשיים וחצי. הדוגמנית בת ה32 שנולדה באתיופיה שפרצה לחיינו לאחר שזכתה בעונה החמישית של האח הגדול. מאז היא לא מפסיקה להסעיר את הרשת. היא הספיקה לשנות את השם למיכל, לזכות באח הגדול, לדגמן, להנחות תכנית ברדיו, להתארס ולהיפרד ממעצב השיער מישל מרסייה וגם להודיע על חזרה בתשובה ועל נישואים מהירים ליניב בן משה רגע לפני הקורונה בחתונת ענק בהשתתפות כל הסלבס של ישראל.

טהוניה רובל
טהוניה רובל צילום מסך מערוץ 12

השבוע היא הייתה הכוכבת של התוכנית “חשיפה” שמנחה חיים אתגר. שם היא חשפה את הליכי גגירושים מבעלה הטרי. ואת העובדה שנאנסה כילדה קטנה, טראומה קשה שהיא עדיין מתמודדת עימה. התכנית כבשה את צמרת הרייטינג עם 21 אחוזי רייטינג תוך שהיא מביסה את התכנית המתחרה ”אהה חדשה”.

יניב בן משה:”אני פחות בקטע של להאכיל “זאבים”כל אחד והדרך שלו”

לאחר שידור התכנית הגיב בעלה, יניב בן משה בפוסט אליו צירף תמונה שלו ושל הבת טליה בעמוד האינסטגרם שלו וכתב:”כמו שאתם מבינים לחיים יש תוכניות אחרות ממה שאנחנו מתכננים “רַבּ֣וֹת מַחֲשָׁב֣וֹת בְּלֶב־אִ֑ישׁ וַעֲצַ֥ת יְ֝הֹוָ֗ה הִ֣יא תָקֽוּם”,כרגע אני נמנע להגיב על הדברים מבטיח לכם אישית שגם זה יגיע וזה יגיע.מי שמכיר אותי מכיר אותי ומי שלא גם הוא עוד יכיר אותי, (אני פחות בקטע של להאכיל “זאבים”כל אחד והדרך שלו מי אנחנו שנשפוט)עכשיו מבחינתי הדבר הכי חשוב פה זה האוצר שלי להיות חזק בשביל הילדה שלי טליה. ולדאוג שהיא האחרונה בעולם שתיפגע”.

חיים אתגר
חיים אתגר בתכנית חשיפה צילום מסך מערוץ 12

טהוניה רובל:”רוצה לנוח”

 

View this post on Instagram

 

Shabbat Shalom and Happy Holidays🙏🏾❣️

A post shared by �TAHUONIA� (@tahuonia) on

 

יניב וטליה נערכים להתמודדות

 

View this post on Instagram

 

ואוו מאיפה אני מתחיל בכלל להגיד לכם תודה על כל התמיכה והחיזוקים שלכם.❤🥰 אין עליכם אתם מדהימים הצלחתם לרגש אותי עד דמעות..🙏

,הלוואי ויכולתי להגיב לכל אחד ואחת ממכם,אבל מבטיח לכם שקראתי כל הודעה והודעה. והצלחתם למלא לי את הנשמה באור גדול.

כמו שאתם מבינים לחיים יש תוכניות אחרות ממה שאנחנו מתכננים “רַבּ֣וֹת מַחֲשָׁב֣וֹת בְּלֶב־אִ֑ישׁ וַעֲצַ֥ת יְ֝הֹוָ֗ה הִ֣יא תָקֽוּם”

כרגע אני נמנע להגיב על הדברים מבטיח לכם אישית שגם זה יגיע וזה יגיע.מי שמכיר אותי מכיר אותי ומי שלא גם הוא עוד יכיר אותי,

(אני פחות בקטע של לאכיל “זאבים”כל אחד והדרך שלו מי אנחנו שנשפוט)עכשיו מבחינתי הדבר הכי חשוב פה זה האוצר שלי להיות חזק בשביל הילדה שלי טליה. ולדאוג שהיא האחרונה בעולם שתיפגע.

והתודה הכי חשובה זה לך אבא שבשמיים על כל הטוב הזה שאתה ממטיר עלי בעולם הזה וגורם לי כל יום להיות אדם יותר טוב.

ולדעת שאתה תמיד פה בשבילי.ומשגיח עלי ושומר עלי מכל משמר.👑 מאחל לכם שבת של אור ואהבה לכו תעשו אהבה ולא מלחמה ❣

A post shared by 💫ABSTRACT-DESIGN💫 (@yaniv_ben_moshe) on

 

טהוניה לפני החזרה בתשובה

 

View this post on Instagram

 

Shabat shalom…🌹

A post shared by �TAHUONIA� (@tahuonia) on

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן