עונה לא פשוטה עברה על משתתפי חתונה ממבט ראשון. תוכנית הריאליטי עלתה לשידור עם פרוץ משבר הקורונה וסיפקה טלוויזיה מלאת יצרים ומתח אבל בעיקר הראתה לצופים מה כולנו מחפשים- אהבה.

העונה השלישית של חתונה ממבט ראשון הייתה הדבר הכי מעניין ומעודד שהיה על המסך בתקופה האחרונה. הפרק הראשון שודר שכולנו כבר היינו עמוק בבידוד. לא פעם הייתה את ההרגשה שכוכבי תוכנית הריאליטי הם כבר חלק מהמשפחה. אז מה היה לנו? ישראל סלבס מסכמים עונה.

מור ומאור

נפתח עם הזוג שלא צלח להגיע לקו הסיום ופרש רגע אחרי סוף שבוע של הזוגות. הפרידה זכתה ללא מעט כותרות והובילה לשיח נרחב ברשתות החברתיות. בפרק הסיום הזוג נפגשו אחרי מספר חודשים והראו לכולם שהכל כבר מאחוריהם ושמאור בזוגיות חדשה ומאושרת.

דובי ואריק

מפיקי התוכנית החליטו העונה להראות צד נוסף וחשוב של זוגיות בגילאים מבוגרים יותר. למשבצת הזו נכנסו דובי ואריק שמהרגע הראשון לא הצליחו למצוא שפה משותפת אבל החליטו, בקושי רב, לסיים את התכנית ולהיפרד בסופה. הזוג המבוגר נתן במה חשובה לזכות לאהבה בכל גיל והוכיחה שהרצון לאהבה לא מסיים אף פעם. חבל שהאהבה הזאת לא הצליחה.

רוני ונעם

הזוג הכי מצחיק על המסך סיים את צילומי התוכנית באהבה גדולה, לא שרד בעולם האמיתי. למרות הרצון והניסיונות הכנים, החליט לפרק את החבילה. בשעות האחרונות מתפרסמים ידיעות מעודדות שאולי יש עוד סיכוי לקמבק בעיקר לאור העבודה ששניהם החליטו להישאר בארץ אחרי מספר שנים של מגורים בחו"ל.

דנית ואמיר

אף אחד לא הופתע שהקשר של הזוג לא צלח. צופי התכנית ידעו כבר מההתחלה שאמיר לא נותן סיכוי לדנית. אבל דנית מתוך מחוייבות לתהליך עשתה מה שיכלה כדי להצליח. צופי התכנית לא נשארו חייבים ולכולם היה מה להגיד על הקשר במוזר, ובעיקר לקשר שהתפתח בין אמיר לג'ינגי'ר, הכלבה של דנית. כצפוי שבוע לאחר סיום הצילומים הקשר ביניהם נגמר.

הדר ודניס

בתחילת התכנית היה נראה כי לזוגיות הזו אין סיכוי. הדר הייתה חסרת ביטחון מה שהאפיל על הקשר ומנע ממנה להיפתח לדניס. דניס החמוד לא ויתר וקילף את שכבות ההגנה של הדר וכנגד כל הסיכויים, צמחה זוגיות מופלאה שממשיכה להתקיים גם כמעט שנה לאחר סיום התכניות.

 

View this post on Instagram

 

עם היפה.

A post shared by Dennis Rusakov דניס רוסקוב (@dennisrusakov) on

ניר והגר

אין ספר שהם ההפתעה של העונה. בדומה להדר ודניס גם בזוגיות הזאת הגר לא עשתה חיים קלים לניר אבל הוא נשאר מחוייב לתהליך והמשיך בדרך שבה הוא יודע לתת אהבה, דרך שהגר לא הכירה ובעיקר נבהלה ממנה. שמחנו לגלות שדווקא הם שרדו את החיים האמיתיים (למרות פרידה קצרה באמצע) והיום הם מנהלים זוגיות יציבה ומאושרת.

 

View this post on Instagram

 

#Repost @nirpour1 (@get_repost) ・・・ אז הנה הגיע עוד פרק לסיומו. איזה חוויה מטורפת! ? עשירה בקשת של רגשות. חלקם קשים, חלקם קלילים וחלקם מאוד מרוממים. אני רוצה להגיד תודה לכל מי שהיה חלק מהתהליך. לכל הקרובים לכל החברים ולכל המלווים. כל מי שהיה קרוב אלי יודע כמה שזו הייתה חוויה עוצמתית ומטלטלת. וכולכם עזרתם לי המון. ולך הגר, לך, תודה שלא וויתרת…♥️

A post shared by חתונה ממבט ראשון (@married_at_first_sight_il) on

מחכים כבר לעונה הבאה שכפי הנראה תצולם רק בארץ…

חתונה ממבט ראשון
הגר וניר, צילום מסך מתוך אינסטגרם