חתונה ממבט ראשון ישראל משתתפים. תכירו את המהנדס דניס רוסקוב, המורה לבלט, הדר ברייר, ד"ר הגר משה ועו"ד מור לרמן. חדשות סלבס עם כל השמותת והזוגות החמים לעונה החדשה של חתונה ממבט ראשון. תכירו את המשתתפים

חתונה ממבט ראשון ישראל משתתפים

הזוג המבוגר
דובי עמירה ואריק חביב. היא גננת והוא קבלן. היא בת 57 והוא בן 58 ואת ירח הדבש הם יבלו באנגליה.

הזוג הבורגני
.דניס רוסקוב הוא מהנדס תוכנה בורגני מגוש דן בן 31 והדר ברייר היא מורה לבלט וביולוגית בת 33 והם הוטסו לניס הצרפתית כדי לחוות ירח דבש בסגנון צרפתי.

אנשי העסקים.
נעם קציר הוא תושב חוזר מאוסטרליה ואיש עסקים ורוני לוי היא בעלת מותג לבגדי ים ויזמית באופי שחזרה אלינו מהדוד הגדול בארצות הברית. הוא בן 34 והיא בת 36 והם החלו את דרכם המשותפת בעיר הבירה הפורטוגלית ליסבון.

הזוג החכם
ד"ר הגר משה היא דוקטור למדעי המוח בת 39 וד"ר ניר פור הוא ד"ר לכימיה בן 40. בהפקת התכנית מקווים שהשכל יגבר והם יתנו סיכוי אמיתי לחיים משותפים בירח הדבש הקר במוסקבה הרוסית.

אנשי הלילה 
עו"ד מור לרמן שידעה משברים רבים ומחוברת לעולם האופנה קיבלה את המסעדן בן ה35 מאור פינקלשטיין במה שנראה כמו אחת הטעויות של הפקת התכנית למרות שנשלחו יחדיו לאמסטרדם אולי בתקווה שקצת עישון ישכיח מהם את חוסר ההתאמה.

המסודרים
עורכת הדין דנית ליבנה בת ה31 ואיש ההיי טק בן ה30 אמרי זהבי נסעו לגרמניה על מנת לפתח ולפתוח את הזוגיות העיוורת שלהם.

חתונה ממבט ראשון
תכנית המציאות ישראלית במסגרתה נפגשים לראשונה זוגות שהותאמו ע"י צוות התכנית מתחת לחופה יוצאת לעונה שלישית של חתונה ממבט ראשון ואם זה תלוי במנחה עידו רוזנבלום יהיו עוד עונות למרות שעד כה לא ממש נרשמה הצלחה בגרסת המציאות של החתונות שמצטלמות יפה על המסך אך פחות מחזיקות במציאות החיים הישראלית.

דנית ליבנה וחבר- חתונה ממבט ראשון ישראל משתתפים

 

View this post on Instagram

 

יום הכלב הבינלאומי שמח ?❤️✨ הלב שלי מתפוצץ!

A post shared by ????? ?????? | דנית ליבנת (@danitlivnat) on

מור לרמן
מור לרמן צילום גיל חיון