חתונה בקפריסין רשימת הסלבס. מהדוגמנית הערבייה הודא נקש, דרך השחקן הנרי דוד ועד השחקנית דלית קהן. 

חתונה בקפריסין הפכה לדרך הקלה עבור זוגות מעורבים או כאלו שלא רוצים להתחתן תחת כנפי הרבנות הראשית לישראל לעשות זאת זה במהירות בזול ובמרחק שעת טיסה מארץ הקודש.

 

הזוג הערבי יהודי- הודא ורועי

יוצאת "הישרדות" והדוגמנית הערבייה הודא נקש ובן זוגה רועי מולה שהכירו במהלך צילומי תכנית המציאות הישרדות הונדורס כאשר היא התחרתה והוא היה חלק מההפקה בחרו פתרון למורכבות הישראלית של זוגיות ערבית יהודית והתחתנו בקפריסין מה שלא ממש עזר להם להחזיק מעמד והם התגרשו ב2019.

השחקנית דלית קהן היוצרת של הסדרה 'מתי נתנשק" בחרה להתנשק ולהתחתן עם בן זוגה ליאור בקפריסין. הנרי דוד השחקן שכיכב ב"אבא משתדל" התחתן בשנת 2009 בקפריסין עם רעיה וגם הספיק להביא לעולם ילד ראשון באותה השנה. נכון לשנת 2020 סופר השחקן בן ה41 כבר ארבעה ילדים. כן ירבו.

אייל גולן ודניאל גרינברג

הצעת נישואים גם נחשבת? הזמר הלאומי אייל גולן בחר מסעדה בקפריסין על מנת להציע נישואים לזוגתו הדוגמנית דניאל גרינברג אבל את הנישואים בחר הזמר המקורב למסורת לעשות כדת משה בישראל במדינה שלו.

גם הזמר דודו אהרון הציע נישואים לזוגתו שיר בלימסול שבקפריסין ואפילו כתב בהתרגשות:"אלוקים בשמיים הוא כל כך גדל שנתן לי אותך הוא נתן לי הכל". אך הם לא הצליחו להגיע עד החתונה.

איילן גולן דניאל גרינברג והמשפחה. כדת משה וישראל

 

View this post on Instagram

 

אוצרות של חיי והמתנה שלנו לשנה החדשה, מיאל. תזכרו תמיד שמשפחה זה מעל הכל, לנצח אדאג שנשאר מאוחדים ואוהבים כמו היום, בזכותכם אני שלם ומאושר. אישתי היפה וילדיי ליאם, אלין, יאן ומיאל, כל אחד מכם הוא עולם ומלואו עבורי. אני מאחל לכל עם ישראל שנה טובה ומבורכת, פרנסה טובה והכי חשוב בריאות, במיוחד השנה. הושיטו יד לעזרה לכל דורש, הפיצו אהבת חינם והיו אתם עצמכם בשמחה. שוב ושוב אודה לכם שאתם מלווים אותי בדרך הארוכה הזו, ותמיד נותנים לי את הכוח להמשיך לעוד הרבה שנים של יצירה ומוזיקה טובה?

A post shared by Eyal Golan (@eyalgolan1) on

 

דודו אהרון בסוכת שלום משפחתית-  קפריסין לא הביאה את המזל

 

View this post on Instagram

 

יש הרבה דברים חשובים בחיים אבל הכי חשוב זה את מי שיש לך בחיים ! חג סוכות שמח לכל עם ישראל ! ❤️

A post shared by DuduAharonofficial (@duduaharon) on

חתונה בקפריסין
חתונה בקפריסין. צילום מסך pixbay