חנן בן ארי ומשפחות נפגעות טרור מעמותת "משפחה אחת" (One Family) הקליטו את השיר "אלוף העולם"  ביחד !

 

 

המבצע המקורי של השיר כחלק מקמפיין גיוס המונים שיעלה ביום שני הקרוב למשך 36 שעות במטרה להרחיב את פעילות העמותה ואת הכלים הרבים שהיא מעמידה לרשות כ-3,000 המשפחות אותן היא מלווה יום-יום.

ההקלטות תועדו לקליפ מיוחד ומרגש במיוחד שנחשף הערב (מוצ"ש) ובו משתתפים הזמר חנן בן ארי ונציגי משפחות המלוות על ידי "משפחה אחת":

מיכל סלומון וילדיה, נתן מאיר, אליעזר רוזנפלד ובתו הדס אלקיים, חיים לב-טוב, יעל שבח וילדיה, צופיה פלזן (לשעבר דיקשטיין), עדן מקונן, הדס מזרחי וילדיה, עמיחי ושירה איש-רן, לואי מרעי, אייל נוייפלד, עדן דדון ועוד.

 

חנן בן ארי
מתוך הקליפ. קרדיט וידאו: פרסום ארבעס

 

 

בעמותה מסבירים כי המטרה העיקרית של גיוס ההמונים היא הגדלת היקף הסיוע והליווי לאלפי משפחות נפגעות הטרור שמלוות על ידי העמותה.

 

כמו כן, העמותה מעמידה לרשות המשפחות מגוון רחב של כלים ואפשרויות סיוע:

 

כלכלי, משפטי, נפשי, פסיכולוגי, שיקום נפשי ומקצועי, ייצוג ציבורי, סדנאות תמיכה והעצמה וכן פעילות חוויתית כמו מחנות לילדים ולנוער ונופשים טיפוליים.

 

לצפייה בקליפ + פרסום של השיר באינסטגרם האישי של חנן בן ארי :

 

 

 

View this post on Instagram

 

צפו באנשים האלה, תקשיבו ללב שלהם שצועק. כמה הוא אלוף העולם בליפול ולקום כמו גדול… נשרף, אבל בוחר בכל יום להמשיך לחיות. זה בלתי נתפס בעיניי. מעורר השראה. ואחרי שסיימתם לנגב את הדמעות, תראו מה אתם יכולים לתת להם בחזרה… הקליפ המלא ולינק לתרומות בפייסבוק שלי ?❤? חנן #משפחה_אחת

A post shared by Hanan Ben Ari חנן בן ארי (@hananbenariofficial) on