אחרי הראיון הסוער אצל אופירה וברקוביץ וההתקפות של ברקוביץ על הליכוד והממשלה הודיע ח"כ מיק זוהר יו"ר הקואליציה כי החליט להחרים את התכנית:"‏לא אופיע יותר אצל אופירה וברקוביץ׳".
יו"ר הקואליציה וח"כ מיקי זוהר מהליכוד הודיע היום כי יחרים את שידורי התכנית אופירה וברקוביץ ולא יתראיין יותר אצלם זאת לאחר הראיון הסוער ביום שישי האחרון.התכנית של אופירה אסייג ואייל ברקוביץ הפכה לתכנית האקטואליה המובילה בישראל וכל השרים והפוליטיקאים בישראל נוהרים אליה להתראיין בימי שישי.זוהר שכבר התראיין מספר פעמים החליט כי זו הפעם האחרונה.

האמירה השערורייתית של אייל ברקוביץ׳ שאנחנו ״ארגון פשיעה״ היתה בלתי נסבלת

"‏לא אופיע יותר אצל אופירה וברקוביץ׳. הופעתי בתוכנית שלהם המון פעמים עוד מהימים שהיה שם קול שפוי, מקצועי ואובייקטיבי.
לצערי זה הפך היום למשהו אחר, כזה שחצה את כל הגבולות ההגיוניים. האמירה השערורייתית של אייל ברקוביץ׳ שאנחנו ״ארגון פשיעה״ היתה בלתי נסבלת ואסור לנו לעבור על כך לסדר היום. הבטחתי לכם שלא נשתוק יותר נוכח המתקפות חסרות הפרופורציה ומשולחות הרסן של השמאל נגדנו וכפי שבחרתי לומר לח״כ מריח מה דעתי על הנאום המביש שלה, אני בוחר לעשות מעשה גם בעניין הזה ולכן לא אופיע יותר בתוכנית הזו.". כתב זוהר בחשבון הטוויטר שלו.

זוהר נגד ברק
זוהר תקף גם את אהוד ברק שהתראיין אחריו וכתב: "שמעתי שאהוד ברק ממש השתדל ״להחמיא״ לי בראיון שלו.. כשרה״מ הגרוע ביותר בכל הזמנים – זה שמנסה להוביל לכאוס באמצעות עידוד ההפגנות מנסה לבקר אותי, זהו סימן לכך שיש כמה דברים שאני עושה נכון. אגב, גם הפסקתי לשמוע את מירי מסיקה. כמו שהבטחתי לכם. לא נשתוק יותר. נגיב בעוצמה לכל מתקפה".

יאיר נתניהו:"תוכנית האשפתות של אופירע"

בנו של ראש הממשלה, יאיר נתניהו שבחיכוכים תמידיים עם אופירה אסייג תמך בזוהר וכתב:"כל חבר כנסת או שר של הליכוד שמופיע בתוכנית האשפתות של אופירע (טעות במקור) וברקו, כאילו מתחנן לבוחרי הפריימריז: היי תעיפו אותי מהרשימה! לא כיף לי כבר בכנסת!".

בתכנית עצמה תקף ברקוביץ בחריפות את התנהלות הממשלה והליכוד בניהול משבר הקורונה ואף הגדיר את ההתנהלות כ"ארגון פשיעה" אסייג מצידה הוסיפה כי מגיע לממשלה ציון אפס בניהול המשבר.

מיקי זוהר
מיקי זוהר צילום מסך מערוץ 12
אופירה וברקוביץ
אופירה וברקוביץ צילום מסך מערוץ 12