איווט ליברמן, יו"ר מפלגת ישראל ביתנו, הגיע לפגישת פסגה ולעדכונים שוטפים על מהלכי הבחירות הסוערות במיוחד, שייערכו ב- 2.3.20, עם סגן ראש עיריית אריאל פבל פולב לארוחת צהריים  במסעדת ביגה באריאל.

איווט ליברמן בבית קפה. יושבי הקפה שלא נשארו אדישים לנוכחותו של ליברמן איחלו לו בהצלחה בבחירות הקרובות…וביקשו להצטלם איתם יחד. ואמרו לליברמן "נשמח לראותך בתפקיד של שר בכיר בממשלה כי, אין ספק שאתה תלחם עבורנו…"

מימין פבל פולב איווט ליברמן וחגי סלומון (צלם: אסף לוי)

 

 

השניים ישבו והזמינו פיצות עם כוס תה , ושקעו לתוך שיחה סוערת על איך תראה מערכת הבחירות הקרבה…השיחה בין השניים התנהלה עם המון הומור.

רגע לפני, שסיימו את פגישתם ביקשו להודות לזכיין הסניף חגי סולומון על הפינה השקטה שהוקצתה להם, לצורך המפגש, והשירות האישי.

 

 

View this post on Instagram

 

כשתהיה ממשלת ימין אני אהיה שם, כרגע זו לא ממשלת ימין. אני וחבריי מישראל ביתנו ח"כ עודד פורר וח"כ יבגני סובה ערכנו היום סיור בשומרון ונפגשנו עם ראשי המועצות יוסי דגן, דוד אלחייני, יגאל להב, שי רוזנצוויג ויהודה אלבוים. אליהם הצטרפה מרים בן גל, אלמנתו של הרב איתמר בן גל ז"ל מהר ברכה שנרצח בפיגוע דקירה. לא הגענו לכאן במקרה. להתיישבות יהודית ביו"ש יש חשיבות עליונה, למעשה היא מהווה שכפ"ץ לגוש דן ולירושלים וככל שהשכפ"ץ עבה יותר ככה הביטחון חזק יותר. לצערנו כרגע במקום התיישבות יש הקפאה. בחנו את הנתונים מחודש ינואר 2020. מתחילת 2020 נבנו 2,000 יחידות דיור בלבד כשבתקופה מקבילה, כשכיהנתי כשר הביטחון, חתמתי על היתרים ללמעלה מ-7,000 יחידות דיור, לרבות למעלה מ-200 יחידות שנבנו כאן בהר ברכה. נתניהו שיקר במשך 3 מערכות בחירות בשביל להרוויח את קולות הימין. היום אני קורא לא להאמין לשקרים שלו ולהצטרף להפגנות נגדו עד שנראה החלת ריבונות. אחרת שום דבר לא יזוז. #ריבונות #ארץישראל #ישראלביתנו #אלטרנטיבה_שלטונית @israel_beytenu

A post shared by אביגדור ליברמן (@avigdor.liberman) on