חוקי Vanderpump כרגע משודרת העונה ה-11 ב-Bravo. המעריצים מצפים לסצנות קשות בהתחשב בכך שהוא צולם בעקבות סקנדובל. בעוד VPR מעולם לא ראה שערורייה כמו הרומן של טום סנדובל ורייצ'ל לויס, זו בהחלט לא הפעם הראשונה שעודף דרמה מקשה על הצפייה בתוכנית. בעוד שחלק מהעונות היו מהנות מאוד, אחרות גרמו לנו להתכווץ לגמרי. בואו נסתכל אחורה על כמה מהעונות הקשות ביותר של חוקי Vanderpump.

עונה 10

VPR היה בשיאו עם עונה 10. לא ראינו כל כך הרבה דרמה מאז שסטסי שרדר החזיר את קריסטן דוטה ב-SUR. עם זאת, עד כמה שזה היה מרגש לשחק בלש ולחפש רמזים החושפים את הרומן הסודי של סנדובל ורייצ'ל, זה היה גם אכזרי לצפייה. הלב שלנו נשבר על אריאנה מדיקס כשהיא המשיכה לעמוד על רייצ'ל מבלי לדעת שהחברה כביכול שלה דופקת את החבר שלה מאחורי גבה. כל כך קשה. למרות שזו הייתה טלוויזיה מושלמת במובנים רבים, המחשבה לצפות שוב במפגש המחודש הזה מעוררת בי חרדה.

עונה 8

עונה 8 הייתה קשה לצפייה מסיבה אחרת מאשר עונה 10. זו לא הייתה כמות עצומה של דרמה שהפכה אותה לבלתי נסבלת; למעשה, בדיוק ההפך. עונה 8 הייתה, ובכן, משעממת. המפיקים ניסו להציג קבוצת דמויות חדשה שהמעריצים לא היו מושקעים בה וזה לא עבד. בנוסף, עונה 8 היא העונה שבה טום שוורץ מתפוצץ בקייטי מלוני במסיבת יום ההולדת ה-40 של ג'קס טיילור, שהיא למעשה סצנה מתישה לצפייה. מאז שאמר לה "הוא מעולם לא היה יותר כבוי בחיים (שלו)" מול קבוצה של חברים שלהם ועד שאמר "אף אחד לא נותן כ***" על הדעה (שלה), כל העניין היה מראה רע. הלוואי שלעולם לא נצטרך לצפות בזה.

עונה 3

עונה 3 תהיה קשה לצפייה חוזרת בגלל מיאמי גירל. בזמנו, כולנו דחינו את סאגת מיאמי גירל כעוד אחת מהתחבולות של קריסטן להרוס את חייה של סנדובל, אבל המצב נראה שונה בהרבה אחרי 2023. בשנה שעברה, גילינו שסנדובל, למעשה, שכב עם מיאמי גירל, ואריאנה עזרה לכסות את זה. איכס. זה סופר קשה לראות מחדש את סנדובל מדליק אישה ולהכריז שוב ושוב שהם לא ישנו יחד. כמו כן, צדק עבור קריסטן; היא צדקה כל הזמן.

עונה 5

עונה 5 קשה לצפייה חוזרת בגלל החתונה של שוורץ וקייטי. לדעת איך הסתיימה מערכת היחסים, קשה לראות אותם קושרים את הקשר ומעודדים את העתיד. היו הרבה סימנים לכך שהרומן נחרץ בעונה 5 וזה לא כיף לצפות מחדש בכל הדגלים האדומים שהזוג בחר להתעלם מהם. מהטיול בניו אורלינס מהגיהנום ועד לריב המתמיד ביניהם, זו לא אחת העונות המהנות יותר.

עונה 9

עונה 9 היא לא עונת צפייה חוזרת נהדרת מכמה סיבות. העונה נפתחה כשחצי מהקאסט שלה חסר, מה שאומר שהדינמיקה של קבוצת החברים השתנתה באופן משמעותי.

סטסי וקריסטן פוטרו על ידי הרשת בשנת 2020 לאחר שכוכבת השותף שלהם לשעבר, פיית' סטאוורס, טענה שכוכבי Vanderpump Rules דיווחו עליה למשטרה לאחר ש"קראו כתבה בדיילי מייל על אישה שחורה שמבוקשת בגין גניבה", דיווח היום. גם ג'קס ובריטני קרטרייט עזבו את התוכנית אחרי עונה 8.

עונה 9 התקשתה למצוא את הרגל שלה לאחר שאיבדה מחצית מהקאסט שלה והיה ברור שהתוכנית מאבדת את החוט. בדומה לעונה 8, היה מחסור בדרמה טבעית, מה שאומר שחלק גדול מהעונה הרגיש מופק מדי. עונה 9 היא גם העונה האחרונה שאנו רואים את רנדל אמט. זה עצוב לראות את לאלה קנט מדברת על עתידה עם בן זוג שלימים תגלה שהיא בוגדת ושיקרה לה לאורך כל מערכת היחסים שלהם.

ספר לנו – האם אתה מסכים עם הרשימה שלנו? באילו עונות של VPR הכי קשה לך לצפות מחדש?