למרות ועם משבר הקורונה עונת האירועים בפתח, השחקנית ומנחת הטלוויזיה אילנית לוי פרזנטורית של בית האופנה  GOLBARY , הצטלמה  לקמפיין חדש לקיץ 2020:  קולקציית בגדי ערב ואירועים.

הקמפיין בכיכובה של לוי יעלה בתחילת חודש יולי, בתקציב של 1 מיליון ₪ ויכלול בין הייתר: סרטוני טלוויזיה, שלטי חוצות, דיגיטל, פעילות ברשתות החברתיות  ושילוט בכל סניפי הרשת.

אילנית לוי
פריזנטורית גולברי קיץ 2020 צילום יניב אדרי

לדברי משה גולברי, מנכ"ל בית האופנה GOLBARY: "עונת הארועים בפתח, ועם החזרה לשיגרה החלטנו    לעצב קולקציה ייחודית, עשירה ומגוונת  של  בגדי ערב לנשים,  המתאימים לארועים קטנים וגדולים.  כמו כן החלטנו להשקיע בקמפיין רחב לקולקצית הערב לצד תמחור שמלות ערב, חליפות ואקססוריז במחירים לכל כיס, ובכך ליצור בולטות וייתרון".

לוי בת ה-38, זכתה בתואר מלכת היופי בשנת 2001, נבחרה לייצג את ישראל בתחרות מיס תבל אליה הגיעה למקום השישי. כיום, מגישה תוכנית בידור שבועית הזוכה להצלחה רבה, נשואה למגיש הטלוויזיה אלירז שדה, ויש לה שני ילדים מנישואיה הקודמים.

כזכור רגע לפני הקורונה הצטלמה אילנית לוי לקמפיין סתיו 2020 של בית האופנה   GOLBARY, וחגגה את יום ההולדת 38 שלה על סט  הצילומים, שהיא עטופה בסריגים, צעיפים ומעילים, כשהטמפרטורה בחוץ הגיעה עד  39 מעלות.  בסיום הקליקים והסטיילינג, אנשי חברת גולברי וצוות ההפקה הפתיעו את אילנית בזר לראשה, עוגת קצפת עם נרות, פרחים ובלונים, כולל פלליסט של שירי יום הולדת.

אילנית לוי שגם החלה השנה לדגמן עם בתה אלין גולן סיפרה  אז שאת היום הולדת תחגוג בסופש הקרוב בחופשה  עם בן זוגה, אלירז שדה, שהזמין להם מלון על חוף הכנרת.  לוי  עדכנה:  “נאלצנו לבטל חופשה שתכננו לצאת מייד לאחר הצילומים של גולברי, באמצע חודש יולי, לרגל יום הולדתי ה 38,  כל המשפחה המורחבת כ- 40 איש, לשיט תענוגות של שבועיים באיטליה. לצערי זה התבטל בגלל הקורונה, אך דבר אחד טוב יצא מי זה, אלירז  בעלי הפתיע אותי בסופשבוע זוגי במלון בכנרת, ואת שייט התענוגות נערוך אני והוא לבד, בערב רומנטי בכנרת”.

אילנית לוי
אילנית לוי פריזנטורית גולברי קיץ 2020 צילום יניב אדרי
גלוברי
פריזנטורית גולברי קיץ 2020 צילום יניב אדרי
גולברי קיץ 2020
גלוברי צילום יניב אדרי