תרומה אופנתית: Fashion with Love חנות פופ אפ חדשה שתוקדש לנערות בסיכון נפתחה ברמת אביב. הסלבריטאיות הגיעו לפרגן ולתרום.לאה שנירר תרמה שמלה של דרור קונטנו, מיכל אנסקי עגילים של טיפני ואופירה אסייג פינקה עם נעלים של איב סאן לורן.

Fashion with Love ברמת אביב

אנשי עסקים, בכירי המשק ואושיות אופנה הגיעו לאירוע פתיחת חנות פופ-אפ יד שנייה של מותגים ומעצבים. כל ההכנסות קודש תרומה לנערות בסיכון.

‎‎אירוע השקה חגיגי נערך לרגל פתיחת חנות פופ אפ של פרטי מותגים יוקרתיים, תחת השם Fashion with Love. ביוזמת וניצוחה של משפיענית הרשת, מובילת דעת הקהל והפילנטרופית לובה ג׳ייקובסון. והנהלת קניון עופר רמת אביב.

האירוע נערך בעופר רמת אביב, במתחם החנות החדשה. והוא כלל מינגלינג אופנתי וחשיפת פריטים נבחרים שימכרו מהמלתחות של נשים מפורסמות. כמו: ג'ודי ניר מוזס. סיגל שחמון, ירמה מיכאלי – שתרמה תכשיט יוקרה בעיצובה, עפרה רייף שמלצר – תרמה סנדלים של שאנל, ליאת מולייב – תרמה מגפון של Y3 , ורד רוזן – תרמה נעל עקב של מיו מיו, לאה שנירר – תרמה שמלה של דרור קונטנו, מיכל אנסקי – עגילי טיפני, אופירה אסייג – נעלים של איב סאן לורן, אירה דולפין – משקפי פרדה ועוד.

"מותגים שנתרמו ישירות מארונותיהן של הסלבריטאיות והפאשניסטות המובילות בישראל"

‎לובה ג'ייקובסון פתחה את האירוע ואמרה: "מדובר בפרוייקט למען הקהילה במסגרתו תפתח בקניון ״עופר רמת אביב״ .חנות פופ-אפ לפרטי מותגים שנתרמו ישירות מארונותיהן של הסלבריטאיות והפאשניסטות המובילות בישראל. כאשר כלל ההכנסות ממכירת הפריטים יועברו לתרומה למען נערות בסיכון. בין העמותות אליהן עוברות התרומות: "בית רות" בעפולה, "כפר זוהרות" במגדל העמק ועמותת "אותות". בזכות הפעילות הועברו לעמותות המוזכרות סכום של קרוב לחצי מיליון שקלים. המאפשר לנערות לקבל הכשרה מקצועית ועוד מגוון תכניות".

דוד בן משה מנכל עופר רמת אביב חתם את האירוע ואמר: "פעילות התנדבותית חברתית היא אחת האג'נדות של הקניון. במסגרת הפעילות למען נערות בסיכון הקניון רותם את העובדים בשיתוף קהל המבקרים. ויחד אנו משפיעים ומצליחים לעשות משהו טוב ולהחזיר לקהילה".

טלי בר-אל מנהלת השיווק של קניון עופר רמת רמת אביב מסרה: "כקניון מוביל במדינת ישראל, אנו נדרשים לפעול גם למען החברה עם סינרגייה מלאה למותגים הפועלים בקניון. לדבריה: "אנו נמשיך לפעול ולערוך אירועים מיוחדים. יוצאי דופן ומלאי תוכן כתרומה לקהילה כחלק בלתי נפרד מהפעילות העסקית של הקניון".

הגיעו לתרום ולתמוך: אופיר שריד – מנכ"ל ב קבוצת מליסרון, משה רוזנבלום – מנכ"ל קניוני עופר, דוד בן משה – מנכ"ל עופר רמת אביב, עפרה רייף שמלצר, גדעון וליאת מולייב, לובה גייקובסון, ג'ודי ניר מוזס,
ירמה מיכאלי, הילה קניסטר בר דוד, עו"ד ברוריה לקנר, מירב מילר, ורד רוזן, עינב אדיב ברר ועוד.

חנות הפופ אפ והאירוע הופקו על ידי ליאת מוליוב.

סיגל שחמון
מימין סיגל שחמון לובה גייקובסון וליאת מולייב צילום אסף לב
הילה קניסטר בר דוד ועפרה רייף שמלצר
הגיעו לתרום מימין הילה קניסטר בר דוד ועפרה רייף שמלצר צילום אסף לב
ג'ודי ניר מוזס
אשת הטלוויזיה ג'ודי ניר מוזס ומשה רוזנבלום צילום אסף לב
Fashion with Love
מימין טלי בר-אל ג'ודי ניר מוזס ודויד בן משה צילום אסף לב