תום חיימוב העורך דין האהוב, בן זוגה של גל גברעם ויוצא האח הגדול חושף בפוסט מרגש התמודדות רפואית:"אני סובל מדלקת החוליות ופסוריאזיס"

תום חיימוב חושף באומץ

 

עו"ד תום חיימוב הדוגמן המסוקס שכבש את בית האח הגדול ואת ליבה של הדוגמנית גל גברעם. האקסית של השף תום אביב חושף באומץ התמודדות עם אתגרים רפואיים.

בפוסט חושפני לצד תמונות של מזרקים בעמוד האינסטגרם שלו חושף חיימוב כי הוא מתמודד עם דלקת חוליות ופסוריאזיס.

"לילות ללא שינה"

"לפני 4 שנים, אובחנתי כמי שסובל מדלקת חוליות מקשחת, מחלה אוטואימונית בה מערכת החיסון תוקפת את מפרק האגן המלווה בכאבי תופת, בלילות ללא שינה וצליעות חמורות ובלתי פוסקות".

"לאחר תקופה של 10 חודשים של טיפול, גופי המדהים החליט שמשעמם לו, והוא רוצה להזמין מחלה נוספת, שביום בהיר אחד מצאתי את עצמי בכל הגוף מלא טלאים של עור מקוסקס וגרד בלתי פוסק".

תום חיימוב:"שערי גהינום נפתחו לרווחה"

"באותם רגעים, מבחינתי שערי גהינום נפתחו לרווחה. סגרתי את עצמי מאחורי 4 דלתות. הביטחון העצמי שלי, שגם ככה באותם ימים נתלה בעיקר על מראה חיצוני הפך בן רגע כלא היה".

"לאן שלא הלכתי השארתי מאחורי כתמי דם ועור יבש, לבוש כהה יצאו ממנעד אופציות הלבוש שלי, אימונים כבר לא הלכתי כי בין סוגי הפסוריאזיס שהיו לי גם הידיים וכפות הרגליים שלי נפגעו, כך שגם ריצות לא התאפשרו, והכי נורא… התביישתי באיך שאני נראה, פחדתי שהחיים לא יחזרו לכפי שהיו אז נסגרתי והתכנסתי לתוך עצמי".

הפוסט של תום

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Tom Haimov (Haimoff) (@tomhaimov)

עם בת זוגתו גל גברעם בבית האח הגדול

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Tom Haimov (Haimoff) (@tomhaimov)

תום חיימוב
תום חיימוב האח הגדול. צילום מסך מדף האינסטגרם של תום חיימוב