אלונה סער ומלך זילברשלג. הזוגיות. כוכב הרשת החרדי וכוכבת הסדרה "המפקדת" שהיא גם הבת של פרסמו את הזוגיות שלהם והסעירו את הרשת. כל הפרטים בכתבה.

אלונה סער ומלך זילברשלג בזוגיות- כל הפרטים והתגובות

"כתבי רכילות התחילו לשאול שאלות. אז התשובה היא כן". זהו נוסח הפוסט שהעלו השחקנית אלונה סער כוכבת הסדרה "המפקדת" ובתו של יו"ר תקווה חדשה אלונה סער ובן זוגה הטרי. כוכב הרשת החרדי "מלך זילברשלג" בנו של איש התקשורת החרדי דודי זילברשלג.

אגב התגובה הראשונה הייתה של סער שבהומור כתבה לו :" מה אתה לא גיי?". חלק מהמגיבים תקפו את סער בעקבות הזוגיות הקודמת שלה עם השחקן הערבי אמיר חורי.

המפיק אורי גרוס צייץ בטוויטר:"הייתי בעתיד: אלונה סער תצא עם סטפן, איציק הסיני, מנסור עבאס, קורין אלאל ופומרניאן בשם טוי". ח"כ גדעון סער הוסיף ציוץ:"מלך ומלכה".רעייתו גאולה אבן הוסיפה "עכשיו אתה מלך".

בימין הקיצוני תומכים בזוגיות.


ח"כ הטרי איתמר בן גביר כתב: "בשורות טובות הבוקר הזה. מאחל הרבה הצלחה לזוג המתוק שבתמונה. אהבתי!" וגם חברו לעוצמה יהודית ויו"ר להב"ה בנצי גופשטיין, שתקף את הזוגיות של סער עם חורי בעבר הוסיף : "בהצלחה. יאללה חתונה".

 

מי אתם אלונה סער ומלך זילברשלג?

אלונה סער – הקצינה נועה
סער בת ה23 ילידת 1997 היא בתם של שלי דנציגר וגדעון סער, יו"ר מפלגת תקווה חדשה שהתגרש מאמה של אלונה ונישא לשדרנית גאולה אבן. בנוסף היא שיחקה במספר הצגות אך עלתה לכותרות בעקבות זוגיות של שנתיים עם השחקן הערבי אמיר חורי בעת שאביה היה חבר כנסת בליכוד. כמו כן עוררה סערה לאחר הפגנה בה השתתפה כנגד נתניהו ובו החזיקה שלט המגנה את ראש הממשלה.

כמו כן בחודשים האחרונים היא פרצה לתודעה ככוכבת הסדרה החדשה "המפקדת" בכאן 11 בה היא מככבת בתפקיד הראשי של קצינה נועה.

מלך זילברשלג- הבן של דודי 

מלך זילברשלג בן ה24. יליד 1996 הוא בנו של איש התקשורת החרדי דודי זילברשלג מחסידות ויז'ניץ החרדית. הוא החל בפרסום סטטוסים יצירתיים והפך לאושיית רשת עם עשרות אלפי עוקבים. אחר סדרת רשת שיצר בשם "עב"מ (עולם בעלי מלאכה)" הוא השתלב בתאגיד השידור ואף שרת בדובר צה"ל.

הפוסט של סער וזילברשלג

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Alona Saár (@alonasaar)

 

התגובות של גדעון סער

אלונה סער ומלך זילברשלג
אלונה סער ומלך זילברשלג צילום מסך מדף האינסטגרם של אלונה סער