אביגדור ליברמן ניקול ראידמן הקרב. השניים התארחו (בנפרד) בתכניתם של אופירה וברקוביץ ופתחו בקרב מלוכלך במיוחד. ראידמן: "ליברמן צבוע ואינטרסנט". ליברמן בתגובה:"צער בעלי חיים".

ליברמן וראידמן הקרב אצל אופירה וברקו

אביגדור ליברמן וניקול ראידמן התארחו (בנפרד) בתכניתם של אופירה וברקו והובילו קרב השמצות שמזמן לא נראה על מסכי הטלוויזיה.השניים שהיו חברים טובים לפני גירושיה של ראידמן מחברו של ליברמן המיליארדר מיכאל צ'רנוי הפכו לצ'ילבות אמיתיות.

ראשונה להיכנס לאולפן הייתה ניקול ראידמן שמשיקה תכנית חדשה בערוץ 24 בה היא מארחת פוליטיקאים.

היא תקפה בחריפות את ליברמן וטענה כי המדובר ב"אינטרסנט צבוע".'"ההתנהלות שלו והאינטרסים האישיים שלו, תמיד עומדים לפני ההתנהלות שלו כנבחר ציבור". הוסיפה ראידמן.

איך משפחת נתניהו מעורבת בתקרית?

ברקע לדברים יש לציין את קרבתה של ראידמן למשפחת נתניהו ולשרה נתניהו בפרט המהווים את הנמסיס' של ליברמן.ליברמן לא נשאר חייב. לאחר שנכנס לאולפן ואופירה אסייג ביקשה את התייחסותו לדברי ראידמן הוא הגיב בתנועות ידיים מזלזלות ובאמירה: " צער בעלי חיים".

בהמשך סיפר ליברמן כי ברקע לדברים סירובו לשבץ את ראידמן ברשימת ישראל ביתנו לכנסת. והוסיף כי היא משרתת של משפחת נתניהו.

ראידמן: ניפגש בבית המשפט.

ראידמן המשיכה בקרב והעלתה פוסט בן כתבה:"אזרחי/ות ישראל יקרים, מהיום אני 'משרתת' שלכם, מהיום אף אחד לא יגיד על אישה 'משרתת עלובה' גם אם היא מנקה וגם אם היא אשת עסקים ש'משרתת את לקוחותיה במשרד פרסום והפקות'. אף 'משרת ציבור' לא יהפוך את מקצוע 'השירות' ל'עלוב'. אני, ארגוני ה'משרתים ומשרתות', ארגוני נשים וזכויות אדם. נילחם בבית משפט 'המשרת את הציבור' על עלבון של 'משרתי ציבור' שנגרם לנו".

אופירה אסייג ואייל ברקוביץ
אופירה אסייג ואייל ברקוביץ צילום מסך מערוץ 12
ניקול ראידמן
ניקול ראידמן צילום מסך מערוץ 12
אביגדור ליברמן
אביגדור ליברמן צילום מסך מערוץ 12

 

ראידמן בתכנית

 

View this post on Instagram

 

A post shared by קשת12 (@keshet12)