רגע אחרי ההדחה של הסטנדאפיסט בני ברוכים העלתה אשתו חגית פוסט המגלה כי גם לה יש הומור משלה. בפוסט כתבה:הוא לא הבין את המיליון. מה אתן אומרות. להוריד טינדר? כולל סמיילי כועס.תכירו את חגית ברוכים שלא הכרתם.

 

חגית ברוכים בת ה42 היא מעצבת פנים במקצועה ועלשעבר עובדת באמדוקס, תושבת כפר סבא ואמא של נועם ואיתמר הפכה לסלב בתכנית הישרדות לאחר שכבשה את לב הצופים מהבית עם אהבתה לבני. בעיתון לאשה הקדישה לה העורכת הראשית קארינה שטוטלנדר את המכתב למערכת תחת הכותרת:"חגית אומרת את דברה", היא התראיינה מספר פעמים אצל יעל בר זוהר בתכנית המעקב על הישרדות והעלתה המון פוסטים מלאי חודש הומור ובהם את הכיתוב :"כשבני חוזר הביתה, והוא לא קנה את כל מה שביקשתי ברשימת הסופר" על סרטון שבו בני אומר "הלך עליי" ולקראת פרק בכיכובו כתבה :אומנם יש עדיין איסור על התקהלות ומופעים…אבל הערב אתם לא צריכים לזוז מהכורסא! המופע הגדול מחכה על המסך שלכם הערב אחרי החדשות בערוץ 13..הכרטיסים בחינם.היום כאמור העלתה חגית פוסט מלא הומור עצמי בו כתבה:הוא לא הבין את המיליון. מה אתן אומרות. להוריד טינדר? כולל סמיילי כועס. אגב המתכון האהוב עליה הוא עוגת טירמיסו, טיפ לבני מחדשות סלבס.

אגב עדי בוזגלו אשתו של אסי ענתה לה במהירות עם הכיתוב:"חגית ברוכים מתלבטת אם להוריד טינדר? בואי כפרה. שלחתי את שלי "אח של מאור בוזגלו'' חזר "השייח של המדינה"'. למי מגיע להדליק משואה השנה?"

בואו נעשה סדר

בשנת 2001 הקימה חגית ברוכים מותג הנקרא הלבשת הבית- הום סטיילינג וסיפרה:"מאז שאני זוכרת את עצמי, תמיד ציירתי ויצרתי..מאוחר יותר, בחיי הבוגרים – מצאתי את עצמי מעלעלת בתשוקה רבה בגיליונות עיצוב למיניהם ללא שובע, לומדת, חיה ונושמת את עולם העיצוב מבפנים ומבחוץ.את הנסיון האמיתי שלי צברתי במרוצת השנים ישירות מהשטח, מהחיים האמיתיים. תכננתי ועיצבתי חללים אצל חברים, משפחה, כמו גם בביתי הפרטי המשמש ככרטיס הביקור האישי שלי מול לקוחות פוטנציאליים המעונינים להכיר אותי ואת המעצבת שאני".

"לאחר שנים של חיפושים וגלגולים כשהאהבה הגדולה תמיד הייתה שם, בוערת בפנים, עשיתי את הצעד המתבקש. השלמתי את השכלתי בעיצוב והום סטיילינג ויצאתי לדרך עצמאית- מ.עצבת המתמחה בהלבשת הבית/ העסק- מעצבת הום סטיילינג".כותבת ברוכים בדף של העסק.

בני ברוכים דרימר

מי שזכה לכינוי "דרימר" מיריבתו הטלוויזיונית הדוגמנית אלה איילון הפך לאחד הכוכבים הגדולים של הישרדות V.I.P. לאחר שהגיעה לחמישייה האחרונה (הודח לאחר דו קרב מול ישראל אוגלובו) וכבר כיכב במספר פרסומות ולאחר הקורונה גם הופעות הסטנדאפ שלו צפויות להיות מלאות. בני ברוכים האנדרדוג האולטימטיבי צלח את דרכו באמצעות מעבר בין הבריתות של אסי בוזגלו לזו של עידן חביב וירדן ג'רבי ולמרות הבגידות לכאורה נותר אהוב על כל המתמודדים כאשר אסי בוזגלו אפילו אכל מספר בצלים חיים בשביל לאפשר לחגית ברוכים לשוחח עם בעלה באחד הפרקים.

 

חגית ברוכים
חגית ברוכים ובני ברוכים. צילום מסך מערוץ 13

 

חגית ברוכים:"אסור לעשות חרם על בני".

אחד הקטעים הקשים בעונה היה לפני שידור הפרק בו לא רצו השורדים לבחור בבני לקבוצה שלהם במה שהפך לפרומו של "החרם על בני". חגית ברוכים לא נותרה חייבת וכתבה:"בני שלי, איש עניו, צנוע ואהוב."רבים חושבים שענווה פירושה הערכה עצמית נמוכה. זו טעות.ענוות אמת היא הידיעה שאנו עומדים לנוכח גדולה. ענווה היא שפה שבה ה'אני' שלי שותק כדי שאשמע את קול ה'אתה'. ענווה אין פירושה לחשוב את עצמך פחוּת, אלא לחשוב על עצמך פחוֹת.בבני אדם מפעם צורך עז בהכרה. עם השנים התחלנו להאמין ש'אם יש לך את זה – תדאג שכולם ידעו'. אבל ענוות אמת לא זקוקה לכך. כי כאשר איננו חושבים כל כך על ה'אני', איננו נפגעים מדברי ביקורת או זלזול. זו לא סתם מידה טובה, זו תפיסת מציאות.אין זו המעטה בערך עצמך, אלא פשוט הכרה בערכם של אחרים. עניו הוא מי שלא חושב על עצמו, פשוט כי יש לו תמיד דברים חשובים יותר לחשוב עליהם".

בני ברוכים
בני ברוכים צילום מסך מערוץ 13

כך מסביר הרב פרופ' יונתן זקס את הענווה של משה רבנו, בפרשת השבוע.
במילותיו אלה, הוא לא יכול היה לתאר טוב יותר את אופייך המופלא בני ברוכים את יכולת האיפוק שלך מול האחר גם ברגעים קשים, והשמירה על צניעותך. ויתרה מכך – ההקפדה שלך שלא לפגוע או להשפיל בחזרה גם את מי שפוגע ומשפיל אותך.

איש צנוע ועניו שלא מרגיש צורך לצעוק את עצמו לדעת.
ענוות אמת לא זקוקה לכך. ענוות אמת נובעת מהאמונה כי מתחת לפני השטח של העולם ישנה נוכחות המכירה אותנו, אוהבת אותנו ומשגיחה על כל מעשינו.

תודה שיש לי אותך.
חגית.

חגית ברוכים
חגית ברוכים צילום מסך מערוץ 13