חגורת הגברה – ככל שאתם עובדים עם יותר קהלים. ועומדים מול מאסות של אנשים בכל פעם.

כך יש לכם צורך גדול יותר להישמע למרחקים לאורך כל שעות היום.

הזמנים המודרניים בהם אנו חיים ישנם פתרונות טכנולוגיים רבים אשר יכולים לאפשר לכם חוויית שיח נוחה מאוד עם כל קהל שאל מולו תעמדו. 

חגורת הגברה אולם לעיתים חשוב להתאים את המכשור הטכני איתו אתם עובדים לסוג הקהל. ולאירוע בו אתם נמצאים. על מנת לקבל את התוצאות האידיאליות מבחינת תשומת לב.

בדיוק מסיבה זו יהיה לכם קשה מאוד להעביר אימון כושר לקבוצות קטנות עם תעמדו בסטודיו צמוד למיקרופון ומגבר.

חגורת הגברה
חגורת הגברה תמונה: 123rf

אחד מכלי העבודה הנוחים ביותר שיש כיום בשוק ציודה הגבר המודרני היא חגורת הגברה.

אשר נועדה לפתור אתגרים מסוג זה. ולספק חוויית משתמש יוצאת מגדר הרגיל בכל אירוע רב משתתפים.

שבו אתם לוקחים חלק. אז מה היא בדיוק אותה חגורת הגברה. ואיך אתם יכולים לנצל אותה לטובת העסק שלכם?

צוות המומחים של עולם הסאונד .יצר לכם את המדריך המלא שיעשה לכם סדר בדברים.

 

 מה היא חגורת הגברה?

 

בדומה לסוגים שונים של ציודי הגברה שקיימים בשוק, גם  נועדה לתפקד במרחבים גדולים יחסית אשר בהם נמצא קהל רב. חגורת הגברה היא מוצר שנועד להגביר את הקול שלכם כדוברים.

ללא כל צורך להשתמש בציוד הגברה מורכב ומסובך.

כאשר אתם צריכים להיות בתנועה מתמדת ועדיין רושמים רוצים לשמור על קשב של הקהל שלכם. חגורת הגברה מאפשרת לכם להיות דינמיים אך גם להישמע בכל מקום בחדר.

התפעול של זה הוא פשוט למדי ואתם לא צריכים להיעזר באנשי מקצוע או להתכונן בצורה מיוחדת בכל פעם שאתם רוצים לעשות שימוש בחגורה.

רגע לפני שההרצאה או השיעור מתחיל אתם פשוט מניחים את החגורה סביב הראש הוא ממקמים את המיקרופון כך כל הנוכחים בחדר יוכלו לשמוע אותכם.

לחגורת ההגברה ישנם דגמים שונים אשר עונים על מגוון רחב של צרכים מקצועיים להגברת קול.
לצד זאת חשוב לזכור כי אתם נושאים את החגורה על גופכם ולכן, זהו מוצר קל משקל יחסית ( בין 150 ל 300 גרם בסך הכל), קומפקטי כך שאתם יכולים גם לקפל אותו ולהכניס לתיק, ומודולרי כך שהוא מתאים למיקומים שונים וקהלים שונים.

 

מתי מומלץ להשתמש בחגורת הגברה?

 

ישנם כמה וכמה שימושים נפוצים לחגורת ההגברה באופן יומיומי, אשר הופכים אותה למוצר נדרש מאוד בקרב בעלי עסקים שונים.

השימוש המוכר מכולם בחגורה מסוג זה, בא לידי ביטוי דווקא אצל מדריכי טיולים.

המדריכים אשר רוצים להישמע למרחקים גם כאשר אתם מסתובבים בחוץ רוכשים  בדרך כלל חגורת הגברה אלחוטית בעלת מדונה מיוחדת, אשר יכולה להגביר את הקול שלהם ולהתגבר על רעשי החוץ בצורה אופטימלית.

שימוש נוסף לחגורות הגברה הוא שימוש בחללים סגורים כמו למשל כיתות לימוד או מכוני כושר למיניהם. שם המרצה או המדריך רוצה לוודא שגם קבוצה קטנה של 20 או 30 אנשים תוכל לשמוע אותו מבלי שהוא יאלץ לאבד את הקול.

אילו סוגים של חגורות קיימים כיום בשוק?

 

על מנת לבחור את חגורת הגברה אשר תענה על כל הצרכים שלכם בצורה אידיאלית, ראשית מומלץ להכיר את המוצרים שקיימים בשוק. באופן כללי ישנן שלוש רמות של חגורות הגברה, אשר מיוצרות על ידי חברות שונות ונותנות מענה לקהל לקוחות בעלי צרכים שונים ומשתנים.

אנשים אשר פועלים אל מול קהלים קטנים, בחדרים סגורים או אולמות מוגבלים, יכולים להסתפק בחגורה אשר רק תנמיך את הקול ותקל על המרצה או הדובר. על-פי-רוב הסוללה מספיקה שעות דיבור ארוכות כך שהמרצה יוכל להעביר כמה שיעורים ברצף.

כאשר מדובר בשימוש יומיומי אל מול קהל גדול יותר, או במקומות פתוחים עם כהלכתן אתם צריכים חגורה בעלת ביצועים גבוהים יותר של כ-20 עד 30 וולט. חגורה כזו תוכל לספק לכם גם עוצמת שמע גם איכות ובהירות בשיח.
בחגורות מסוג זה המיקרופון איכותי יותר ויכול להתמודד עם רעשי הרקע ולסנן אותם בצורה אופטימלית מבלי לגרום לדובר לאמץ את קולו לאורך זמן. סוללה ממוצעת של דגמים מסוג זה פועלת בערך 9 שעות.

 

לשימוש מסיבי, יומיומי, אל מול קהל גדול, נדרשת חגורת הגברה של מקצועיים. עוצמת החגורה באה לידי ביטוי ב 30 עד 70 וולט, יכולת של דיבור מול 150 איש במקום סגור.

כמובן שההחלטה היא בידיכם אבל אם אתם לא יודעים איזה חגורה לבחור הצוות המקצועי של עולם הסאונד בהחלט יכול לעזור לכם למצוא את המוצר המתאים מבית החברה המתאימה ביותר לצרכים שלכם.

כיצד לבחור את המוצר שלכם?

 

כאשר אתם מגיעים לחנות מרכז הסאונד ורוצים לרכוש חגורת הגברה חדשה אתם צריכים להתייחס ארבעה פרמטרים אשר יכולים להפוך את הרכישה שלכם אולטימטיבית, ולכזו אשר תהיה רלוונטית לאורך זמן:

 1. מקום הפעילות- אם מרבית הפעילות שלכם נערכת בתוך כיתה סגורה, או אל מול קהל רחב בסביבה הומת אדם. כנראה יש לכם צרכים שונים למדי בהקשר של חגורת הגברה. ככל שהחלל בו אתם פועלים נטול רעשים ככה אתם יכולים לרכוש חגורת הגברה פשוטה יותר.
 2. כמות המאזינים הממוצעת. לקהל שלכם יש משמעות כאשר אתם בוחרים חגורת הגברה. מרצים בכיתות קטנות לא יידרשו להחזיק חגורת הגברה מקצועית מאוד כמו מרצים של כנסים עתירי משתתפים. אם אתם לא יודעים בדיוק אל מול כמה אנשים אתם הולכים לעמוד בכל פעם מחדש. מומלץ לרכוש חגורת הגברה בינונית ביכולותיה לכל הפחות.
 3. נוחות- את חגורת הגברה אתם צריכים לצאת אליכם לאורך שעות ההרצאה, הטיול או האימון שאתם מעבירים. לכן הפרמטר החשוב ביותר מבחינתכם כמרצים הוא הנוחות של חגורת ההגברה והיכולת שלכם לשאת אותה מבלי שהיא תפריע לפעילות הקבועה במהלך העבודה.
 4. התאמה לגוון הקול- חגורת הגברה ובמיוחד המיקרופון חייבים להתאים לגוון הקול שלכם ולעצימותו בצורה מושלמת. אם המטרה של חגורת הגברה היא להגביה קול נמוך או להתמודד עם צרידות בקול אתם צריכים לוודא שהחגורה תעשה את העבודה שלה, ואתם תוכלו להישמע ברור ולמרחקים.
 5. מודולריות-זו קטגוריה שפונה דווקא למדריכי הטיולים או למדריכי חדר הכושר.
  כל יום בעבודה של מדריך הוא יום שונה לחלוטין ולכן אתם רוצים לאפשר לעצמכם להישמע גם בחללים סגורים וגם בחללים פתוחים. גודל הקבוצה שלכם לא תמיד זהה ולכן חשוב לבחור במכשיר שניתן להגביה ולהנמיך את עוצמת השמע.
  אתם רוצים בעיקר לאפשר לעצמכם להתאים את המכשיר שברשותכם לצרכי הקבוצה מולה אתם עומדים. רק כך תוכלו לספק את השירות הנכון ביותר לקבוצה וליצור להם את חוויית הטיול או האימון האידיאלית.
  כמו כן לעיתים אתם תרצו לשלב קטעי מוזיקה או קדיש מה שונים ולכן חשוב לרכוש חגורות אשר יכולות לתת לכם גם פונקציות יותר מתקדמות שישפרו את העסק שלכם גם ברמה היום יומית.

 היכן ניתן לרכוש חגורת הגברה איכותית לכל צורך?

 

אז אחרי שהבנו מה היא בדיוק חגורת הגברה ואיך ניתן לעשות בשימוש, הכרנו את סוגי המקצועות בהם חגורת הגברה היא כלי עבודה יומיומי והבנו איך בוחרים חגורת הגברה אלחוטית

הגיע הזמן להבין היכן אתם יכולים לקנות חגורת הגברה הטובה ביותר בשבילכם. נכון, ישנם לא מעט נותני שירות בתחום ציוד הגברה, כמו גם יצרנים וחברות שונות שמחזיקות מותגים איכותיים יותר ופחות.
כל זאת עשוי לגרום לכם להרגיש מבולבלים או לרכוש מוצרים שלא עונים על הצרכים הבסיסיים ביותר של העסק שלכם.

בכדי למנוע מצב בו אתם משקיעים כספים חגורת הגברה ולא מקבלים את התמורה הרצויה לכם.
מומלץ לפנות לחברת ענק הסאונד. לחברה סניפים בפריסה ארצי.ת אשר נותנים שירות לבעלי עסקים, העסקים מנהלי חברות, אנשים פרטיים ואפילו גורמים ממשלתיים. בכל נושא ציוד הגברה וסאונד.
אנו פועלים בצורה שקופה אל מול קהל הלקוחות שלנו. על מנת לספק לכל אחד ואחת את המוצר המתאים ביותר לדרישותיו.

צוות החברה מאפשר לכם לקבל ייעוץ מקצועי אמין ומיומן.
על מנת לבחור את חגורת ההגברה האפקטיבית ביותר לעסק שלכם.

מבלי שתצטרכו להשקיע משאבים מיותרים של זמן וכסף. כל מה שאתם צריכים לעשות. הוא להגיע לאחד מסניפי ענק הסאונד. ולהתייעץ בצוות המוכרים שלנו. על מנת להתנסות בכמה סוגים של חגורות.
ומתוכם תוכלו לבחור בחירה מושכלת לגבי החגורה אשר תשרת את העסק שלכם. או אתכם בשנים הקרובות.