זוג מנצח VIP ממשפחת חזן, לאורה החברה ההולנדית של איציק זוהר ועד מני ופרלה ממטרה. תכירו את המתמודדים בתכנית החדשה שמנחים האקסים אנה ארונוב ואיתי תורג'מן.

זוג מנצח VIP- המשתתפים

התכנית זוג מנצח VIP יוצאת לעונה שלישית של זוגיות על המסך בערוץ 13. הפעם היא צולמה בברזיל בהשתתפות כמה מהסלבס המובילים בישראל שחושפים את הזוגיות שלהם על המסך. המנחים הם האקסים שכשלו בזוגיות אך נותרו חברים איתי תורג'מן ואנה ארונוב.

תכירו את המתמודדים

אביבה חזן ויחיאל חזן- הזוג הותיק

ההורים של ח"כ הפרובוקטיבי לשעבר אורן חזן הם סלבס בפני עצמם. בוודאי באריאל עיר מגוריהם. אחרי 40 שנות נישואים הם מדגמנים זוגיות מוצלחת במיוחד. יחיאל חזן היה חבר כנסת בכנסת ה-16 מטעם הליכוד אך בעקבות פרשת ההצבעה הכפולה והורשע בעבירות והודח מהחיים הציבוריים.בנאומו הזכור ביותר מעל דוכן הכנסת כינה את הערבים "תולעים". חזן ניסה להתמודד לראשות עיריית אריאל. יחד עם אביבה שגם היא ליכודניקית שרופה.הם השתתפו לאחרונה בתכנית המציאות "בואו לאכול איתי".

יחיאל חזן ואביבה חזן צילום מסך מערוץ 13
יחיאל חזן ואביבה חזן צילום מסך מערוץ 13

מני ממטרה ופרלה דנוך-הזוג המצחיק

כוכב הילדים מני ממטרה וארוסתו פרלה דנוך הם הדמויות המצחיקות על המסך.שמו האמיתי של מני ממטרה הוא מני צוקרל. הוא הכיר את פרלה בעולם הבידור בו שניהם משחקים. בספטמבר 2019 התארס עם פרלה בסיום ההצגה "מני ממטרה -ההצגה" על הבמה. פרלה דנוך התפרסמה בסדרת מערכונים הומוריסטים ע התכנית הישרדות.

מני ממטרה
מני ממטרה ופרלה צילום מסך מערוץ 13

מיכאל ספיר ושירן ספיר- אושיות הרשת

מי לא מכיר את משפחת ספיר? מיכאל שירן וילדיהם הפכו את חייהם המצולמים ומתועדים ביו טיוב ובאינסטגרם לעסק מצליח. הם מופיעים ברחבי הארץ, מעלים סרטונים שווים וזוכים ללמעלה מ330,000 מנויים ביו טיוב.לאחרונה הם גם כיכבו בקמפיין של משרד הבריאות.

מיכאל ספיר
מיכאל ספיר ושירן ספיר צילום מסך מערוץ 13

איציק זוהר ולאורה ולנטינו- למרות הפערים

את איציק זוהר כולם מכירים. שחקנה של מכבי תל אביב ונבחרת ישראל הפך לסלבס על. עם הופעה בהמון תכנית מציאות, פרשנות בערוץ הספורט, ועסקים חובקי עולם כולל הסתבכויות מתועדות. הוא כבר גרוש בן 50 היא צעירה ודוגמנית הונגרייה בת 25 המתגוררת בהונגריה ויחד הם מאתגרים את המסך.רגע לפני הטיסה לברזיל היא גם הספיקה לדגמן יחד עם בנו מיכאל זוהר.

איציק זוהר וחברתו ההונגרייה לאורה צילום מסך מערוץ 13
איציק זוהר וחברתו ההונגרייה לאורה צילום מסך מערוץ 13

 

טל גלבוע ורועי – האקטיביסטים

מי לא מכיר את יועצת ראש הממשלה לזכויות בעלי חיים טל גלבוע. האקטיביסטית בת ה42 שנולדה לאב בעל מפעל נקניקים, זכתה בעונה השישית של האח הגדול מקורבת לליכוד ולביבי נתניהו. לתכנית גלבוע ששימשה גם כקצינה בדרגת סרן בצה"ל הגיעה עם בן זוגה רועי שפרניק צלם במקצועו ואקטביסט מוכר. כבר בפרק הראשון הם נאלצו לגור באוהל עקבות החלטתם של בני משפחת ספיר.גלבוע הייתה נשואה בעבר לערן יוז ולשניים שלוש בנות.

טל גלבוע ורועי צילום מסך מערוץ 13
טל גלבוע ורועי צילום מסך מערוץ 13

 בן זיני וטיילור מלכוב – האקסים

טיילור מלכוב בת ה19 עושה הכל. בגילה הצעיר היא גם זמרת גם שחקנית גם דוגמנית ובעיקר אושיית רשת. הזוגיות שלה עם בן זיני גם באופן מקצועי וגם באופן אישי השתלטה על עולם הבידור. אך השניים לא הצליחו לשרוד את הקורונה ואת התחרות זוג מנצח ונפרדו השנה.כיום היא בזוגיות עם הזמר לירן דנינו. בתחילת השנה הוציאה קליפ ראשון משלה בשם "אהלן".

בן זיני וטיילור מלכוב צילום מסך מערוץ 13
בן זיני וטיילור מלכוב צילום מסך מערוץ 13

אדל בסבלוב ומצליח מאץ' עבד- המתווכחים

הדוגמנית אדל בסבלוב רק בת 27 אבל איזה הספק יש לה. מי שנולדה בבת ים להורים שעלו מקייב התפרסמה בתכנית המירות למיליון שם רצה עם בן זוגה לשעבר, טום קשתי. מאז היא עברה בהמון תכניות מציאות:איט גירלז, היחידה, האח הגדול ועוד.בחודש יוני האחרון נולדה בתם הראשונה והם עוררו סערה עם סטורי שבו מאץ' מתבטא בשפה לא יפה ליד הילדה.

אדל בסבלוב
אדל בסבלוב ומאצ צילום מסך מערוץ 13

איגי וקסמן ועתי שולנדפריי- הבוגרים

הזמרת בת ה48 גרושתו של חמי רודנר ובת דודתה של אשלי וקסמן בקשי נשואה בשנית לפליט האח הגדול עתי שולדנפריי. איגי נולדה בקנדה תחת השם מיה ג'ניפר ושינתה את שמה בעקבות הערצתה למתופף של משינה, איגי דיין.