השחקנית ההוליוודית, ביתו של הזמר לני קרביץ: זואי קרביץ נבחרה כשגרירה הבינלאומית של  מותג שעוני היוקרה   OMEGA (אומגה).

בישראל יעלה קמפיין בכיכובה לרגל השקת קולקציית שעוני יוקרה לצעירות ולנשים

זואי קרביץ (34). שחקנית אמריקאית-יהודייה בולטת בעולם הבידור. כבשה את הקהל העולמי במספר רב של סדרות וסרטי קולנוע מרכזיים עטורי שבחים והקרנות בולטות. ביניהם: באטמן, אקס מן, שקרים קטנים גדולים ועוד רבים. מעבר לתחום המשחק, קרביץ מוכרת גם כתסריטאית, במאית, מפיקת קולנוע, זמרת ודוגמנית בעלת סגנון צעיר ובטוח משלה.

הבחירה בזואי קרביץ לשגרירת המותג אומגה  היא הרבה מעבר לעבודה עם אייקונית עולמית. קרביץ בלטה בזכיות שוברי קופות למסכים גדולים בסדרות וסרטי ענק, ביניהם פרס EMMY® Big Little Lies. בתחילת הקריירה של המולטי טאלנט, הוצגה קרביץ בין "10 השחקנים שכדאי לצפות בהם", בעוד שמגזין פורבס הכניס אותה לרשימה הנחשקת של "30 מתחת לגיל 30". קרביץ כיכבה והייתה בין המפיקים של הסדרה High Fidelity ובתור אשת החתול ב- Matt Reeves and Warner Bros.

בישראל יעלה בקרוב קמפיין בכיכובה לרגל השקת קולקציית שעוני יוקרה לצעירות ולנשים.

זואי קרביץ אמרה על בחירתה כשגרירת אומגה:

"אני אוהבת את הרוח ההרפתקנית של המותג.  הנכונות לקחת סיכונים ולנסות משהו חדש מבלי לוותר על יושרת  אומגה זה דבר נדיר עבורי ואני שמחה להיות חלק מהמשפחה."

עוד הוסיפה:

"הגישה של אומגה לייצר שעוני נשים זה צעד מושלם ומדויק. לא מדובר רק באביזר יפה. אלא בגישה נהדרת. אני גאה לענוד את השעונים היפים האלה."

נשיא ומנכ"ל אומגה העולמית  ריינלד איישלימן מסר:

"זואי קרביץ  היא אישה מוכשרת ויפה עם דחף ראוי להערצה, ונחישות להצליח בתנאים שלה. בזכות  השותפות החדשה  עם רביץ  אנו ניצור דור צעיר אשר ממציא מחדש את רעיון היוקרה."

מותג שעוני היוקרה אומגה מיובא ומשווק בלעדית לישראל על ידי קבוצת רולטיים. המותג משווק ברשת חנויות אימפרס ובחנויות שעוני יוקרה המורשות ברחבי הארץ.

זואי קרביץ
זואי קרביץ שגרירת המותג אומגה. צילום: יחצ אומגה