זוכת מאסטר שף ונסה וידל אביטן, הגיעה לקליניקה של ד"ר להבית אקרמן בהרצליה פיתוח, לטובת יום כייף של טיפולי אסתטיקה.

ונסה וידל אביטן משפצת
כשהתיישבה ונסה בכס המטופלת, הסבירה לד"ר להבית אקרמן  שכבר מזה שנים שהיא סובלת ממרקם בעייתי של העור ותקופת החגים הוא זמן אידיאלי להתחיל לשפר.

ונסה וידל אביטן
מימין ונסה וידל אביטן ודר להבית אקרמן צילום אסף לוי

ד"ר להבית אקרמן סיפרה לונסה שבתחילת החורף תטוס  לפריז, לכנס האימקס – של בכירי  רופאי העור באירופה,  שם תרצה על מגמות וטכנולוגיות חדשות בתחום האסתטיקה. ונסה מייד "קפצה על העגלה" ותאמה איתה את הטיסה לשופינג משותף.

ונסה וידל אביטן
מימין ונסה וידל ודר להבית אקרמן צילום אסף לוי

עוד סיפרה ונסה ללהבית  שאת חג הסוכות חגגה  עם משפחתה המורחבת שהגיעה ישירות מצרפת, לחופשת בטן גב, באילת. "למרות שאני מאוד אוהבת לבשל, כמו שאת יודעת, כייף לפעמים שיארחו אותך ושאף אחד לא עומד בסוף הערב לשטוף את הכלים".

בסוף הטיפול, פינקה אותה ד"ר להבית אקרמן מליין מוצרי הקוסמטיקה הייחודי שלה והעניקה לה חבילה מכל טוב. כגמול- ונסה העניקה ללהבית מספר מתכונים לחורף הקרוב.

 

מאסטר שף מבשלים ומשפצים

 

View this post on Instagram

 

#Repost @gal.kaspers מי שמכיר אותי יודע מה דעתי על החיים – חיים אותם רק פעם אחת! אז אם כבר פעם אחת, למה לא בכל הכח?! שנים אני שומעת משפטים כמו ״את חייבת ללכת למאסטר שף!״ שנים שאני מחלקת מתכונים לכולם ושנים על גבי שנים שאני מבשלת את עצמי לדעת! אבל מאסטר שף, היא מעבר להכל, חוויה, כזאת שאי אפשר לשכוח בחיים! אל תוותרו לעצמכם, תחוו אותה ותודו לי אחר כך (: בשלנים חובבים?! הלינק הבא הוא בשבילכם – יאללה בא לי לראות אותכם עושים עונה של החלומות! ***קישור להרשמה לעונה הבאה בהיילייטס ?***

A post shared by מאסטר שף (@masterchefisrael) on