ויקי גונבלסון ממשיכה עם בשר בקר צפוי לחלוטין טדי מלנקמפ. לוויקי יש גם בעיות עם הבסטיית לשעבר, שופטת טמרה. ובית המשפט מתקיים עבור עקרות הבית האמיתיות ממחוז אורנג', מכיוון שהיא גם הסתכסכה עם שאנון בידור. אבל היום, אנחנו מדברים על טדי וויקי.

ויקי וטדי החלו בריב ציבורי מקוון, כאשר טדי הציע (לא בפעם הראשונה) שויקי הסתערה על בירת ארה"ב ב-6 בינואר. מאז, ויקי לא התאפקה כשנשאלה על רגשותיה.

ויקי קוראת לטדי "ערבל"

בפרק ה-7 בפברואר בפודקאסט של ברנדי גלנוויל, ויקי וברנדי החלו לדון בסלידה שלהם מטדי. "טדי, אני לא סובל," אמר ברנדי. ויקי הסכימה, והוסיפה, "טדי היא חרא", וברנדי קרא לה "בתוך". ויקי הודתה שהיא לא "הבינה" את מערכת היחסים בין טדי לטמרה. ברנדי הסבירה, "תמרה עושה כסף".

ויקי ניסתה למחות שטמרה תרוויח יותר כסף לצדה ולא טדי. לאחר מכן שוחחו השניים על יחסי העבודה בין טמרה וטדי. ברנדי אמרה כי טמרה אמרה לה לכאורה, "'טדי מרוויח יותר כסף ממני', ואני אומר, 'טוב, שמרת את הפודקאסט שלה, את צריכה לקבל מה שהיא מקבלת'".

ויקי הוסיפה כי "זה לא הגיוני", שטמרה תהיה במערכת יחסים כזו כאשר היא יכולה לקבל שכר שווה לוויקי.

בהמשך הפרק, ויקי האשימה את טדי בצביעות מסוימת, ואמרה שויקי לעולם לא תשאל את טמרה "איפה היא הייתה ב-6 בינואר. היא שאלה אותי איפה אני ב-6 בינואר… אתה מאמין לזה?" היא שאלה. "אתה חושב שהסתערתי על הקפיטול ב-6 בינואר, בימבה מטומטמת שכמותך?"

זה הריב שלעולם לא ייגמר. אם אנחנו עדיין כותבים על זה בשנת 2030, אל תהסס להגיד לנו כדי לקבל אחיזה.

ספר לנו – מה חשבת על ההתקפות של ויקי וברנדי על תמרה וטדי? האם טדי צריך לירות בחזרה?