פאדרה פארקס עברה ריצה לא תיאמן בעונה 2 של הבוגדים. כוכבת נשואה לרפואה השתמשה בהון החברתי, במומחיות המשפטית ובגלאם שלה כדי להחזיק מעמד כמה מהשחקנים הערמומיים ביותר בטלוויזיה הריאליטי.

במהלך ראיון שנערך לאחרונה עם Variety, המפיק בפועל מייק קוטון דיבר על המשחק של כוכבת הריאליטי ועל מה שהכי הפתיע אותו בגישה שלה. "פאדרה שיחקה משחק מדהים. היא הפתיעה אותי כל הזמן. הכרתי את פאדרה מהופעותיה בטלוויזיה. אבל בהיותי מבוסס בבריטניה, לא ראיתי כל כך הרבה ממנה, אני מניח, "אמר. "היא תמיד הביאה את זה, היא שיחקה את המשחק בצורה מאוד חכמה. ואילו דן (גיסלינג) ופרווטי (רדודים) כנראה שיחקו בצורה יותר אסטרטגית. היא די שיחקה במשחק הפופולריות והקסימה את כולם".

הוא המשיך, והסביר כי הוותיק של עקרות הבית האמיתיות תמיד "נראה מושלם". הוא הוסיף: "תמיד היינו אומרים, 'איך פאדרה לא נראית עייפה בארוחת הבוקר?' היא נראית מושלמת לחלוטין וכנראה ישנה הכי פחות מאף אחד. צוות השחקנים נהג לחפש מי עייף כשהם נכנסו בבקרים כי הם ידעו שהבוגדים קמו מאוחר יותר".

המפיק של הבוגדנים אומר שסיום העונה יגרום ל"לבכם" לפוצץ

למרות שפאדרה הייתה הבוגדת המקורית האחרונה שגורשה מהמשחק, כוכבת מתחת לסיפון קייט צ'סטיין הייתה הבוגדת האחרונה שגויסה ועדיין יש לה סיכוי לזכות בפרס הגדול. הפרק האחרון הסתיים בכך שקייט רצתה לכוון את סנדרה דיאז-טווין, אבל ייתכן שהזוכה בהישרדות כבר עלתה עליה. אז למה הצופים יכולים לצפות מהגמר?

"זה כל כך מלחיץ שהייתי צריך לקחת הפסקה כשצפיתי בו בחזרה (בחדר העריכה)", אמר מייק. "הייתי צריך לקחת אוויר, זה ממריץ את הלב שלך. הפורמט זהה לשנה שעברה. המשחק הוא המשחק. אז יש גירוש שולחן עגול, ואז הפיינליסטים הולכים לבור אש של אמת".

מייק המשיך ואמר שהשחקנים הנותרים יחליטו על סיום המשחק. "אם הם סומכים על כולם שם וחושבים שלא נשארו בוגדים, הם יכולים לסיים את המשחק, או שהם יכולים לבחור לגרש שוב והם יכולים להמשיך לגרש שוב עד שיישארו שני אנשים".

לאחר סיום העונה, מפגש עונה 2, שיפגיש את דן ופידרה פנים אל פנים לראשונה מאז הצילומים, ישודר בפיקוק באותו לילה. לדברי המנחה אנדי כהן, יום חמישי יהיה "ערב מספק של טלוויזיה".

הזרימו פרקים חדשים של הבוגדים בימי חמישי ב-21:00.

ספר לנו – האם הופתעת מהמשחק של PHAEDRA? במי אתה רוצה שינצח – המאמינים או הבוגדים?