ה-DJ לשעבר של וונדי וויליאמס מגלה שהצוות לא היה מודע ל'היקף' המלא של מאבקי הבריאות שלה

של וונדי וויליאמס דיג'יי לשעבר טוענת שאנשי הצוות שפועלים מאחורי הקלעים ב"המופע של וונדי וויליאמס" לא הבינו את "ההיקף" שלה בעיות בריאותיות.

"אני לא חושב שאף אחד לא ידע בדיוק עד כמה זה היה גרוע", די ג'יי בוף הסביר ב"TMZ Live" ביום שני. "הרגשתי שאנשים ידעו שמשהו קורה איתה, אבל הם לא ממש ידעו".

הוא המשיך – "ידעתי את זה כי הייתי בסביבה. עצוב לראות דבר כזה קורה לה. היא צריכה עזרה."

וונדי וויליאמס

בן 39 חשף שדיבר איתו בפעם האחרונה וונדי לפני חודש בערך. הוא הסיק מהשיחה שאנשים שעומדים מאחורי האפוטרופסות שלה בצו בית המשפט "לא נותנים (למשפחתה) לדעת בדיוק מה קורה".

בוף הוסיף – "אני חושב שאם היית שואל אותי, אני חושב שפלורידה תהיה מקום טוב יותר עבורה, כי שם נמצאת המשפחה שלה והיא זקוקה לטיפול 24 שעות ביממה."

וונדי וויליאמס

בוף שיתף את זה וונדי היה "100 אחוז נהדר" בפעם האחרונה שהזוג הצטלבו באופן אישי.

"היא התאוששה… ונראה היה שהיא מסתדרת מצוין", אמר.

וונדי וויליאמס

של בוף התבטאויות התנגשו עם הערות שהשמיע ברשתות החברתיות, לפני ארבע שנים. הוא טען בזמנו שעובדי התוכנית "מפחדים" מכדי להביע את חששותיהם לגבי המארח. הוא הוסיף שהדינמיקה היא שהובילה ליציאה שלו.

"כן בדיוק והכל ייצא החוצה…" בוף אמר למשתמש באינסטגרם. "אין לכם מושג מה באמת קורה וכולם שם מפחדים לדבר כי הם לא רוצים לאבד את עבודתם… זה הולך להסתדר רע… אני מרחם על העובדים והקורבנות".

וונדי וויליאמס

של וונדי הצוות הודיע ​​כי כוכב היום לשעבר אובחן עם אפזיה ודמנציה פרונטומפורלית, בשבוע שעבר.

של וונדי וויליאמס בֵּן, קווין האנטר ג'וניוראישר שמצבה של אמו נבע מהתמכרות לאלכוהול בסרט התיעודי החדש של Lifetime, איפה וונדי וויליאמס?.

וונדי וויליאמס

צַיָד הסביר שאלכוהוליזם פגע ב"מרחב הראש והמוח שלה" של אמו.

צַיָד שיתף במהלך הפרק של יום ראשון – "הצלחתי באמת ללמוד יותר על דברים שקורים עם אמא שלי בפנים."

וונדי וויליאמס יוצאת מגמילה... נשבעת שהיא 'טובה מתמיד!

הצעירה בת ה-23 המשיכה – "(הרופאים) אמרו בעצם שבגלל שהיא שתתה כל כך הרבה, זה מתחיל להשפיע על מרחב הראש שלה ועל המוח שלה. אז, אני חושב שהם אמרו שזו דמנציה הנגרמת על ידי אלכוהול".

וונדי הודתה למעריציה על שפע התמיכה לאחר שהידיעות על האבחנות שלה עלו לכותרות.

וונדי וויליאמס

היא אמרה בהצהרה שפורסמה – "המסרים שחלקו איתי נגעו בי, הזכירו לי את כוחה של האחדות ואת הצורך בחמלה".

בינתיים, של וונדי עו"ד לשעבר, לשון תומאס, הציע בסוף השבוע שבריאותה של הכוכבת ירדה באופן דרסטי מכיוון שהיא נאלצה להיכנס לאפוטרופסות. ביום שבת, תומס פרסמה סרטון לאחור באינסטגרם שהציג את הלקוחה לשעבר שלה שנראית בריאה ומשוחחת על האימונים שלה.

וונדי וויליאמס

היא כתבה את הסרטון, בחלקו – "אתה יכול לראות בבירור את ההבדל ביניהם של וונדי רווחה במהלך שהותה כאן בפלורידה עם בנה שמטפל בה ובחוסר שלה בניו יורק תחת ה'אפוטרופסות' הזו".