הת'ר גיי מודה שסיימה לחגוג את 'להיות שמנה' ומטירה את תנועת חיוביות הגוף כזיוף!

הת'ר גיי מכנה את המושג חיוביות בגוף "שקר גדול" לאחר שהסתיימה להשתמש באוזמפיק כדי להשיל קילוגרמים.

ה עקרות בית אמיתיות של סולט לייק סיטי הכוכבת התייחסה להזעקה על כך שלא קיבלה את עצמה לפני הירידה במשקל, במהלך הופעה ב-"Impact x Nightline" של ABC ביום שישי.

"אזלתי, ויתרתי על הדגל של אתה יודע, קבל את עצמך. וזה מאכזב ועצוב לדעת שחיוביות הגוף הייתה כולה שקר גדול", אמרה למארחת המומה בעליל, דבורה רוברטס.

הת'ר גיי

הת'ר גיי נאמר בפשטות – "עדיף לא להיות בעודף משקל."

כוכבת הריאליטי בת ה-49 אמרה ש"כל מי" שהיא מכירה נוטל את התרופה האופנתית להרזיה ו"מתפאר" בתוצאות ה"קסומות".

אַברָשׁ ציינה שהיא עשתה בושה על ידי הצופים ואפילו חברה לקאסט, מרי קוסבי, שציינה את העונה שעברה שמעולם לא ראתה של הת'ר מחוך גוצ'י ב"מידה 14".

הת'ר גיי

אַברָשׁ אמר במהלך הראיון – "לא רציתי להופיע במסיבה אחרת ולראות את כל החברים שלי 20 פאונד רזים ופשוט להתרעם".

כוכבת בראבו, שהשילה יותר מ-20 קילו, הסבירה שהיא חשה "לחוץ" לקחת אוזמפיק בניסיון "תקווה אחרונה" לרדת במשקל.

הת'ר גיי

היא טענה שהיא זכתה ליחס טוב יותר מצד חברים והגנרל הציבור מאז שהשיל את הקילוגרמים.

היא הסבירה – "התחלתי להרגיש שרואים אותי בפעם הראשונה – אפילו אחרי שהייתי בטלוויזיה, כשכתבתי ספר רב מכר של הניו יורק טיימס. בפעם הראשונה העריכו אותי חבריי לקבוצה, מהציבור, באופן שמעולם לא העריכו אותי קודם לכן. וזה הרגיש לי… עצוב."

הת'ר גיי

אַברָשׁ הוא אחד מכוכבי ריאליטי רבים שהודו בשימוש בתרופות לסוכרת מסוג 2 כדי להפחית.

הת'ר גיי

עוד בנובמבר, אַברָשׁ הצהירה שהיא קפצה על "הרכבת האוזמפית" בראיון ל"פיפל".

"אני על זה הרבה זמן, אבל לא ממש ראיתי הרבה תוצאות. ולא היו לי תוצאות מסיביות, אבל מספיק כדי שאנשים ישימו לב, וזה נהדר", אמר כוכב הריאליטי לכתב העת.

"אתה מוריד חמישה קילו, אנשים יותר נחמדים אליך," היא אמרה אז. "אני לא יודע למה. זה פשוט איך שהעולם עובד וזה מצער אותי בשביל נשים. אבל שמח שירדתי בחמש".

הת'ר גיי

עקרות בית אמיתיות של ניו ג'רזי כוכב, דולורס קטניה, ו"עקרת בית" של מחוז אורנג' אמילי סימפסוןשניהם דיברו על השימוש בתרופה לירידה במשקל.

הת'ר גיי

ביולי, דולורס הסבירה ל-The US Sun שהיא ירדה 20 קילו באמצעות Ozempic ו-Monjaro, תרופה נוספת המאושרת על ידי ה-FDA לטיפול בסוכרת מסוג 2.

"לקחתי את אוזמפיק, עצרתי ואז התחלתי את מונג'רו", היא אמרה לאאוטלט. "רשמו לי מרשם רפואי לשניהם כי אני עמיד לאינסולין/טרום סוכרת ויש לי בעיה בבלוטת התריס."