התביעה של ליאה מק'סוויני מאשימה את אנדי כהן בנחירות קוקאין עם "עקרות בית" נבחרות

תביעה חדשה חושפת תיאור מזעזע של התרבות הפנימית בבראבו, לאה מק'סווינימתאר אותה כסביבה בעייתית ש"משגשגת" מסמים קשים, מקדמת צריכת אלכוהול מופרזת ומתעלמת מפעולות טורפות מיניות.

לאה מק'סוויני ואנדי כהן

במסמכי בית המשפט שהוגשו ביום שלישי, לשעבר עקרות בית אמיתיות של ניו יורק כוכב לאה מק'סוויני טוען כי ידוע ברשת כי הדמות המובילה שלה, אנדי כהןמשתתף בשימוש בקוקאין לצד קבוצה נבחרת של "עקרות בית אמיתיות" המועדפות עליו ומעניק הטבות מקצועיות למי שמשמשים כחבריו החברתיים.

לאה מק'סוויני ואנדי כהן

יתר על כן, המסמכים טוענים כי הרשת מכירה מפיק בכיר ש"שולח באופן שגרתי תמונות לא רצויות של איברי המין (שלהם) לעובדי הפקה ברמה נמוכה יותר", אולם, לפי הטענות, בעלי תפקידים גבוהים לא נקטו כל פעולה להתערב.

לאה מק'סוויני ואנדי כהן

ההאשמות המדהימות הללו הן מרכזיות בתביעה שבה לאה מק'סוויני, 41, מאשימה את הרשת בניצול מאבקה באלכוהוליזם. היא טוענת שבראבו החמיר בכוונה את מצבה או הפריע למאמציה לבקש סיוע, הכל במאמץ מחושב להפוך את המצוקה שלה לדירוג צופים גבוה יותר.

לאה מק'סוויני

מעצבת האופנה, הידועה בתפקידיה בשתי עונות של סדרת הדגל, עקרות הבית האמיתיות של ניו יורקועונה אחת של הספין-אוף עקרות הבית האמיתיות: טיול בנות האולטימטיבי, טוענת כי הרשת הפרה את זכויות העסקתה. היא טוענת שבראבו לא איפשר לה לחפש טיפול הולם להתמכרותה לאלכוהול למרות שהייתה מודעת לחלוטין למאבקה.

לאה מק'סוויני

יתר על כן, מק'סוויני טוענת כי המפיקים "לחצו עליה" לצרוך אלכוהול, מתוך ידיעה מלאה של כוונותיה להפסיק.

לאה מק'סוויני

התפתחות זו עוקבת מקרוב אחר האשמות של ברנדי גלנוויל, בוגרת נוספת של "עקרות בית אמיתיות", שטענה במסמך משפטי כי כהן, בעודו "שכמובן שיכור", הטריד אותה מינית. היא דיווחה שכהן הביעה רצון "לשכב עם עוד כוכבת בראבו" בעודה "חושבת" על גלנוויל ואף הציעה לה להצטרף דרך FaceTime כדי לצפות. כּוֹהֵן הודה שההערה שלו, אף ש"כוונה בצחוק", הייתה "בלתי הולמת".

לאה מק'סוויני

מק'סוויני'ס תביעה משפטית טוענת שבראבו פועלת בתוך תרבות המוטבעת עמוק בצריכת סמים ואלכוהול. התביעה מדגישה כי כהן, 55 – המשמש כמפיק בפועל עבור רוני ו RHUGT ומנחה את תוכנית הלילה המאוחרת צפו במה שקורה בשידור חי – מואשם בצריכת קוקאין עם כוכבי "עקרות הבית" שהוא מעסיק. התנהגות זו, לפי התביעה, היא היבט ידוע באינטראקציות של כהן במסגרת הזיכיון "עקרות בית אמיתיות".

לאה מק'סוויני

המסמכים, שהוגשו למחוז הדרומי של ניו יורק, טוענים עוד:

"כּוֹהֵן נוטה לספק לעקרות הבית שאיתן הוא משתמש בקוקאין יחס נוח יותר ו(גורם להן להופיע בצורה נעימה יותר ב) עריכות (של התוכניות שלהן).

לאה מק'סוויני

התביעה אינה מפרטת באילו חברי צוות "עקרות בית" מדובר.

על פי הטענות שהועלו על ידי מק'סוויני'ס צוות משפטי:

"כּוֹהֵן משתמש בכוונה בקוקאין עם עובדיו כדי להמשיך ולקדם תרבות במקום העבודה המשגשגת משימוש בסמים ואלכוהול, מה שמוביל לכישלון להכיל עובדים נכים ומנסים להישאר נקיים מסמים".

לאה מק'סוויני

המסמכים המשפטיים גם מדגישים טענות נגד מפיק מ-Shed Media, ישות ההפקה שמאחוריה רוני, RHUGTועוד כמה עקרות בית אמיתיות סִדרָה. אדם זה מואשם בכך ש"שלח באופן שגרתי תמונות לא רצויות של איברי המין (שלהם) לעובדי ייצור ברמה נמוכה יותר".

לאה מק'סוויני

יתרה מזאת, התביעה מבקרת את בראבו ושד מדיה על טיפולם במצב, וקובעות כי למרות היותם מודעים, או לפחות בעלי האחריות להיות מודעים, להתנהגות המטרידה מינית של המפיק, הם בכל זאת המשיכו לקדם אדם זה לתפקידים גבוהים יותר. הסמכות בתוך החברה.

לאה מק'סוויני

האשמות אלו נכללות ב מק'סוויני'ס תביעה כפי שהצוות המשפטי שלה טוען בהגשת בית המשפט כי חוסר המעש של בראבו ושד מדיה מודיע למעשה למפיק הנאשם ולכל העובדים האחרים שהם יכולים להשתתף בהתנהגויות העסקה בלתי חוקיות מבלי להתמודד עם השלכות.

מק'סווינישהוצג ב עקרות הבית האמיתיות של ניו יורק בין 2020 ל-2021 ומאוחר יותר RHUGT בשנת 2023, יזם הליכים משפטיים נגד כהן, בראבו, שד מדיה ו-וורנר מדיה, חברת האם של שד.

עוד בשנת 2017, קתי גריפיןשפעם היה קרוב אליו כּוֹהֵן והנחה איתו את תוכנית הסילבסטר של CNN, טענה כי כּוֹהֵן הציע לה קוקאין לפני הופעתה צפו במה שקורה בשידור חי בשתי הזדמנויות שונות.

קתי גריפין

בתגובה לטענות אלו, כּוֹהֵן קבע, "אני המום לחלוטין מהסיפור הזה. זה 100% שקרי ומומצא לחלוטין".

נכון לעכשיו, בראבו, האחים וורנר דיסקברי ושד מדיה לא סיפקו תגובה מיידית להאשמות אלו.