עקרות בית אמיתיות של ניו יורק עונה 12 הוסיפה פנים חדשות לתערובת של OGs מנוסים עם לאה מק'סוויני. אמא של אחת הייתה צנועה ובעלת אנרגיה במשך ימים, מה שהיה נהדר לחבק את הכוכבים שלה כשהיא דיברה על סקס או התרוצצה סביב הבריכה של רמונה זינגר עירומה ומתנופפת סביב לפידי טיקי.

אבל התעלולים שלה השתעממו ממש מהר, ואחרי שתי עונות לאה לא נשאלה בחזרה. בעלת העסק ניסתה לייצר דרמה ולהיות רלוונטית, במיוחד כשהביאה את חברתה, אבוני ק. וויליאמס. אמנם היו לה רגעים משעשעים, במיוחד בעונתה הראשונה, אבל היא פשוט לא הייתה חומר של RHONY. במקום ליפול בחזרה לצללים בחן, היא הבראבולב האחרונה שהכתה את הרשת בתביעה כבדה.

לאה תובעת את אנדי

דיווחים בחדשות חשפו שלאה תבעה את אנדי כהן ובראבו על אפליה. היא טענה שהתרבות מקדמת שימוש באלכוהול וסמים. בתור אלכוהוליסטית מחלימה, זו לא הייתה הסביבה שבה לאה הייתה צריכה להיות אי פעם. אז למה היא נרשמה לזה? כל אישיות בראבו יודעת שהם חותמים על הסכם עם השטן על 15 דקות התהילה שלהם. זה די ידוע שככל שאתה מתנהג יותר מטורף, כך יש לך סיכוי טוב יותר להישאר בתוכנית שלך.

דרך פיפל, לאה הגישה תביעה אזרחית במחוז הדרומי של ניו יורק. היא קראה ל-Andy, Bravo Media, NBC Universal Media, Warner Bros. Discovery, Shed Media US, והמפיקים ג'ון פפאראצו, ליסה שאנון ודארן וורד. במסמך בן 109 העמודים נטען כי הנאשמים הקימו "תרבות מקום עבודה רקוב שבה הופעל לחץ על העובדים לצרוך אלכוהול". לאה ציינה גם במסמכי בית המשפט כי הרשת לא הצליחה לשמור על סביבת עבודה בטוחה ולהכיל את מוגבלויותיה. זה כלל את "הפרעת השימוש באלכוהול" ו"הפרעות בריאות הנפש".

לאה מעלה טענות קשות

לאה גם שיתפה שהיא שברה את תשע שנות הפיכחון שלה אבל הייתה מפוכחת כשצולמה עונה 12. אחת הטענות הגדולות ביותר של לאה היא שהמפיקים ידעו על הפרעת האלכוהול שלה, כי היא סיפרה להם. לאה משתפת בניירת שהיא חשה מופלת לרעה, ומציינת שהמפיקים "תכננו בכוונה תרחישים שנועדו להחמיר את מוגבלויותיה כדי ליצור טלוויזיית ריאליטי חולנית". אולי הפצצה הגדולה ביותר הייתה הטענה שאנדי "עוסק בשימוש בקוקאין עם עקרות בית ו"אומציות" אחרות שהוא מעסיק" ויש לו "נטייה לשימוש בקוקאין עם עובדיו". בניירת צוין כי "כהן נוהג לספק לעקרות הבית שאיתן הוא משתמש בקוקאין יחס ועריכות נוחים יותר".

לאה מדברת

כוכבת עקרות הבית האמיתיות לשעבר של ניו יורק פנתה לאינסטגרם שלה כדי להגיב על התביעה שלה בפוסט ארוך. במה שהרגיש כמו פתק סתמי, כתבה לאה, "זה לא סיפור שאי פעם חשבתי שאספר; למעשה, נבהלתי לדבר על זה והזהרתי שלא לדבר". ליאה המשיכה ואמרה, "תוכניות הבראבו האהובות עליך מנוהלות על ידי אנשים שיוצרים סביבת עבודה מסוכנת, מעודדים שימוש לרעה בסמים ליצור דרמה באופן מלאכותי, וטורפים באופן ציני את הפגיעות של העובדים שלהם".

לאה חתמה בכתבה: "חלק מהסיפורים והתקריות המפורטים בתביעה הוצגו בצורה ערוכה בטלוויזיה או דווחו בתקשורת, אך רבים לא. ויהיו עוד הרבה שיצאו ברגע שהאנשים המעורבים ייחקרו בשבועה. היום אני לוקח בחזרה את המציאות שלי". אלו מילים חזקות של עקרת בית לשעבר, אבל היא לא לבד.

תביעות נוספות

קרוליין מנזו תבעה בטענה שהיא הותקפה מינית והוטרדה על ידי ברנדי גלנוויל. בתביעה שלה, קרוליין טוענת שהרשת והמפיקים הקריבו את בטיחות חברי השחקנים שלהם למען הרייטינג והרווחים שלהם. לא להשאר בחוץ, ברנדי טענה שנשלח לה סרטון מאנדי שאומר לה שהוא רוצה לשכב עם כוכב בראבו אחר בשנת 2022. בכנות, אני לא יודע מה קורה בבראבוספירה, אבל אם משהו מאלה תביעות או תביעות נכונות, צריך לעשות ניקיון של הבית.

ספר לנו – האם אתה חושב שבראבו יצטרך להתמודד עם התביעות המרובות שלהם, או שהם ישארו בשקט?