השף טום אביב נבחר בפעם השנייה כשגריר שעוני אומגה. בעוד האקסית שלו גל גברעם מככבת בבית האח הגדול. טום מצטרף לכוכבי ענק שמדגמנים את המותג ובהם השחקנים ג'ורג' קלוני. ניקול קידמן. דניאל קרייג. אדי ריידמן.  ודוגמנית העל קאיה גרבר – ביתה של סינדי קרופורד.

השף טום אביב נבחר כשגריר אומגה הקמפיין בכיכובו יעלה בהשקעה של 1 מיליון ₪

השף, מסעדן טום אביב, נבחר כשגריר מותג שעוני היוקרה אומגה.  לראשונה יככב ישראלי בקמפיין של המותג הבינלאומי. עוד חשוב לציין כי במסגרת זו יעלה קמפיין דיגיטלי בינלאומי בכיכובו של טום אביב, בהשקעה של כ 1 מיליון שח.

אביב קלוני וקידמן

אביב הצטרף לרשימה של שגרירים בולטים של המותג ברחבי העולם, בניהם: השחקנים ג'ורג' קלוני. ניקול קידמן. דניאל קרייג. אדי ריידמן,  ודוגמנית העל קאיה גרבר – ביתה של סינדי קרופורד.

הקמפיין יצטלם במדבר יהודה בישראל. עבור סדרת שעוני ספיד מאסטר. תוך התמקדות בשעון האייקוני של אומגה לאסטרונאוטים ואנשי החלל. הקמפיין  "ירח במדבר" יעלה לאוויר במהלך חודש ינואר 2021  ויכלול פרסום בנקודות המכירה  ופעילות רחבה ברשתות החברתיות.

"משקף את ערכי המותג"

קרין קיש, מנהלת תחום מותגי היוקרה בקבוצת רולטיים מסרה:. "ההתרגשות שאביב  נבחר כשגריר אומגה רבה. אביב  מייצג את ערכי המותג   החל מסגנון הלבוש שלו. זאת ועוד דרך התחכום והמצוינות הבלתי מתפשרת שלו ועד ליצירתיות שבו".

השף מסעדן טום אביב נודע כחובב שעוני יוקרה ובנוסף הוא מחזיק במספר שעוני אספנות של המותג אומגה.

אביב החל את דרכו כמתמודד בתוכנית הריאליטי "מאסטר שף". יתר על כן בהמשך כיכב בתוכניות טלוויזיה שונות. בעיקר בתוכניות בישול. בתחום העסקי, אביב מיצב את עצמו כיזם בתחום הקולינרי. אביב פתח יחד עם השותף את המסעדות המצליחות. "קוקו במבינו". ו"פאט קאו". בעיר תל אביב. קצביה. בשרונה ומסעדת ג'אנגו בראשון לציון.

האקסית המפורסמת של טום אביב. הדוגמנית גל גברעם השוהה בימים אלו בבית האח הגדול. כמו כן אחותו קים אביב נחשבת לכוכבת רשת. שמו של השף נקשר בעבר גם בזוגיות עם מורן אטיאס.

                                      אביב והשעון

השף טום אביב
השף טום אביב נבחר לשגריר מותג השעונים היוקרתי אומגה, צילום אסף לב
השף טום אביב
השף טום אביב וקרין קיש, צילום אסף לב