תקציר: צוות "Vanderpump Rules" מדליק את אריאנה מדיקס בגלל שסירבה לצלם עם Sandoval

המתח גבוה חוקי Vanderpumpוזה מופיע אריאנה מדיקס מרגיש את הנטל של זה. הנשורת מהפרידה שלה מהחבר לשעבר הבוגד טום סנדובל לא רק שהלחיצה את חייה האישיים אלא גם בודדה אותה לכאורה מחבריה לצוות.

אריאנה מדיקס

הדרמה הגיעה לנקודת רתיחה במהלך סיום עונה 11 של חוקי Vanderpump ששודר ב-7 במאי. הפרק קיבל טוויסט דרמטי כמו של אריאנה קוסטארים פנו נגדה. הסיבה? סירובה לקבל התנצלות על המצלמה מ סנדובל. המצב הותיר את הצופים ואת צוות השחקנים מפולגים, שכן חברות ובריתות נבחנים בעקבות המחלוקת.

טום סנדובל

המתח החריף עוד יותר כאשר אריאנה מדיקס החליטה לעזוב את הסט, כועסת בעליל מהמפיק הראשי של התוכנית שהתיר טום סנדובל להתערב בשיחה שניהלה איתה שיאנה שי. היציאה הדרמטית הזו הדגישה את השסעים העמוקים שנוצרו בתוך הקבוצה.

אריאנה מדיקס

רוב צוות השחקנים, למעט היוצא מן הכלל קייטי מלונינקטה עמדה נגד אריאנה, מאתגרת את ההתעקשות שלה לא לצלם עם החבר לשעבר שלה. הם טוענים שהתמודדות עם מצבים מאתגרים במצלמה היא חלק מהעבודה שלהם, ומעמידה אותם בסתירה של אריאנה גבול איתן. הקונפליקט הזה מתעצב להיות נושא מרכזי, שבודק את הדינמיקה והחוסן של מערכות היחסים של צוות השחקנים.

אריאנה מדיקס

האותנטיות של טלוויזיה בריאליטי שוב נמצאת באור הזרקורים חוקי Vanderpump. בין המתחים המוגברים, קוסטאר, לאלה קנטהביע אי הסכמה חריפה של אריאנה מדיקס פעולות באולם וידוי. לאלה מתח ביקורת אריאנה על חוסר השקיפות הנתפסת שלה בתוכנית, כשהיא קובעת, "עבור אריאנה לצאת בדרך זו, זו פשוט סטירת לחי". הערה זו מוסיפה עוד נדבך של מורכבות למחלוקות המתמשכות בתוך צוות השחקנים, כשהם מנווטים בקווים המטושטשים בין גבולות אישיים לציפיות מקצועיות בעולם הריאליטי.

לאלה קנט

הדרמה התעצמה כמו אריאנה שיתפה את נקודת המבט שלה על ההתנצלות מ סנדובל. היא הדגישה פרט מכריע: סנדובל לא ניסה להתנצל מחוץ למצלמה, והציע שהמחוות שלו על המסך היו יותר על שיקום תדמיתו מאשר חרטה אמיתית. אריאנה טען זאת סנדובל השתמש בפרידה שלהם ובתגובה שלה לנרטיב הגאולה שלו בתוך התוכנית.

טום סנדובל

נראה היה שהתיאוריה הזו קיבלה אמון במהלך אירוע חושפני שנתפס במיקרופון לוהט, שם סנדובל נשמע קורא כי הדרמה סביב אריאנה היה "טוב בשבילי". ההערה הלא-שומרת הזו סיפקה הצצה למניעיו, והטילה ספק נוסף בכנות ההתנצלויות הפומביות שלו והוסיפה שמן למדורה של הסכסוך המתמשך.