השורדת וח"כ לשעבר נאוה בוקר ניצלה את הזמן  דקה לפני הסגר השלישי. לשופינג בגרנד קניון חיפה. בנוסף בוקר מונתה לאחרונה כנשיאת עמותת "יד עזר לחבר".

 נאוה בוקר כובשת את הקניונים

דקה לפני הסגר השלישי  ניצלה את זמנה  השורדת וח"כ לשעבר מטעם הליכוד, נאוה בוקר.  והגיעה בחמישי האחרון לביקור עם בכירי הנהלת עופר גרנד קניון חיפה, לשת"פ עם עמותת "יד עזר לחבר" התומכת בניצולי שואה. מסתבר כי לאחרונה מונתה בוקר כנשיאת העמותה, במסגרת זו מגייסת תרומות וחסויות לפעילות למען ניצולי שואה.

בתום הביקור  המוצלח,   מיטל ציפרוט, מנהלת השיווק של עופר גרנד קניון יצאה עם בוקר לסיור בקניון שהסתיים גם שופינג.

בוקר שלאחרונה גם  דגמנה לצד לירז צ'רכי עדכנה את מיטל שמאז הסגר הראשון לא יצא לה לבקר בקניון. וזו הזדמנות מצוינת להצטייד במעיל, סוודר ומגפיים חדשים.

נאוה בוקר מהדמויות הזכורות ביותר בהישרדות  V.I.Pהאחרונה. למרות השתתפותה הקצרה יחסית על במשחק. זאת לאחר שויתרה על מקומה במשחק למען ישראל אוגלבו. בעונה בה ניצח אסי בוזגלו. בוקר גם כהנה בכנסת ה-20 כסגנית יו"ר הכנסת מטעם מפלגת הליכוד. כיום היא נמצאת מחוץ לחיים הפוליטיים,  דואגת לחזק את הקשר עם הקהילה. מונתה כאמור לנשיאת עמותת יד עזר לחבר. כמו כן היא עובדת נמרצות על הנצחת בעלה ליאור בוקר ז"ל שנספה באסון השריפה בכרמל .

נאוה בוקר
מיטל ציפרוט, נאוה בוקר, צילום אסף לוי