מיכל אנסקי, אשת הקולינריה והשופטת במאסטר שף העלתה פוסט בו היא מאכילה את בתה בבגד ים ורוד ועוררה סערה ברשת. קבלו את הפוסט והתגובות.אנסקי בתגובה:"התמונה אותנטית".

אנסקי מאכילה בבגד ים

לא ברור האם מדובר בארוחת בוקר אחרי שחייה. בקידום מנה חדשה לתכנית מאסטר שף או בפוסט מתוכנן של השופטת המפורסמת של מאסטר שף, מיכל אנסקי אבל התמונה שלה מאכילה את בתה בבגד ים ורוד לא משאירה את הקהל ברשת אדיש.

אנסקי שבגיל 40 נראית מעולה בבגד ים. היא גסטרונומית, יזמית, דוגמנית. וכמובן שופטת בתכנית הריאליטי מאסטר שף שרגילה לעורר סערות.השנה היא ילדה את בתה השנייה  גבריאל־לי מבעלה איש העסקים, אייל אמיר והיא נראית מעולה.

מרינה מקסימליאן:"תמיד אני נראית ככה בארוחת בוקר".

החברות לעולם הזוהר פרגנו. אדוה דדון כתבה:"סקסי מאמא".מרינה מקסימליאן כתבה:"תמיד אני נראית ככה בארוחת בוקר עם הילדה. ממש אלף בית של בוקר. שלמות היצירה את אהובה". בנוסף מורן אטיאס הוסיפה:"האמא הכי סקסית בעולם".

כמו כן חן אמסלם כתבה:"פצצת על" ומעיין אדם פרגנה ב:"כליה בריאה תמורת הרגליים האלה".יעל בר זוהר הוסיפה:"מה יהי איתך. מדהימה".

אחת הגולשות בשם קרן כתבה בתגובה:"את נראית מדהים. אבל נשים אחרי לידה שרואות פוסט כזה שלא קשור למציאות. הרי אף אחת לא יושבת עם בגד גוף ומאכילה את התינוק שלה. נראה לי מגוחך".

גולשת אחרת הוסיפה:"לא יכולת לצלם את עצמך בדיוק כמו שאת מאכילה את הילדה טבעי.כמו החיים עצמם בלי כל ההתארגנות מסביב?. את הרי לא באמת לבושה ככה ואין לך זמן להתארגן כשהילדה צורחת".

 

בתגובה הסבירה אנסקי:"התמונה אותנטית לגמרי. הצטלמתי בבוקר בים בבגד ים גלישה. וכך האכלתי אותה.הבת שלי לא צורחת בבוקר. והאכלתי אותה בהנאה שהשתקפה לדעתי בתמונה. אין פה לא העמדת פנים ולא פילטר".

 

הפוסט שהעלתה מיכל אנסקי

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Michal Ansky (@michalansky)

 

מיכל אנסקי מדגמנת

מיכל אנסקי
מיכל אנסקי והמגפיים. צילום אלכסנדר ליפקין