ביג ליפס עצמה היא שם נרדף לעקרות הבית האמיתיות מבוורלי הילס הודות ליכולתה לעורר דרמה. ליסה רינה השתמשה לעתים קרובות בכישרון אופרת הסבון שלה כדי לפתות כמה קווי עלילה או שניים. אמא לשניים תמיד טענה שהיא אמיתית ולקחה את עצמה אחראית על מעשיה, אבל ככל שהעונות חלפו, המעריצים פשוט התחילו לשים לב שהדרמה אוהבת את ליסה. לאחר שעזבה את התוכנית, היה על הצופים לצלול עמוק לתוך הרגעים הטובים ביותר שלה. הנה מה שמצאנו.

ארוחת ערב באמסטרדם

במהלך עונה 5, כל צוות השחקנים יצא לטיול לאמסטרדם, אבל הם אפילו לא הצליחו לעבור ארוחת ערב נחמדה אחת בלי פרווה. באותו זמן, ליסה נמאס לשמוע קים ריצ'רדס רודפת אחרי אחותה, קייל ריצ'רדס, אז היא עשתה את הדבר הנכון והחליטה לעמוד על חברתה, ואמרה לקים שלפיוט הצ'אט הרעיל "פשוט לא היה בסדר". השחקנית הילדה לא התכוונה להעמיד אותה במקומה ולהתפרץ, והזכירה את בעלה של ליסה, הארי המלין, ואת שמועות הבגידה שלו.

באותו רגע, ליסה ראתה אדום רק כשהיא זינקה ממושבה לכיוון קים כדי לחטוף אותה. בזמן ששברה כוס, ליסה אייקונית אי פעם צעקה, "אל תרדוף אף פעם אחרי בעלי."

ליסה של לשבת עם דניס

עונה 10 הייתה קשה עבור ליסה שכן היא הראתה אותה מסתכסכת עם דניס ריצ'רדס, איתה הייתה ידידה במשך עשרות שנים. העונה כולה נסבה סביב השמועה על שלשה של דניס וברנדי גלנוויל. מצלמות בראבו הראו את ליסה מפנה את גבה לחברתה היקרה פעם בבלבול. כוכב ג'יימס בונד לא היה מרוצה מהרכילות ושלח מכתבי הפסקה וביטול לכל צוות השחקנים.

במהלך שיחת הספה, ליסה נתנה לאמא לשלושה, ואמרה, "אני לא יודעת למה להאמין, למען האמת איתך. הייתי עד למשהו שממש בלבל אותי". דניס המשיכה לדחוף את הנרטיב של ברנדי בהיותה מכר, אבל כאשר ליסה ציינה שהיא "רצתה להוציא את הצילומים", השיחה קיבלה תפנית. ניכר שהיא התעצבנה יותר על ליסה, ונתנה לנו את השורה, "אוי, אתה כל כך כועס. דניס, את כועסת."

הארנב הכחול מהגיהנום

למרות שקים וליסה לא היו החברות הכי טובות, שחקנית אופרת הסבון הרחיבה ענף זית של שלום בצורת ארנבת כחולה כשגילה שקים הייתה סבתא בפעם הראשונה. עם זאת, במהלך האיחוד של עונה 7, קים החזירה את צעצוע הקטיפה לאוייב המושבע שלה. קים הוציאה את החיה המפוחלצת אל הבמה, וציינה שהיא "לא הרגישה שיש לה אנרגיה טובה", בעוד שליסה ישבה המומה, ואפשרה לדמעה אחת לרדת מהעין שלה, מה שיצר רגע בלתי נשכח למדי.

סאטון נגד ליסה

עונה 12 הראתה ליסה כועסת שהחליטה לארח אירוע טעימות יין בביתה. אבל האירוע לא היה מהנה או קליל כפי שניתן היה לצפות, מכיוון שאם לשניים באמת בילתה את זמנה ב-Sutton Stracke. הצמד ניסו לעבור את הבעיות שלהם, אבל סאטון לא הצליח להתאפק מלספר לליסה שהיא חושבת שהיא צבועה. ליסה יצאה מתנדנדת עם סאטון כשהם ניסו לעבור את הבעיות שלהם. אבל פעם אחת שסאטון אמרה שליסה דיברה משני צידי פיה, וציינה, "את מאוד מצחיקה כי ארוחת הצהריים שלנו התנהלה אחרת לגמרי מאשר עכשיו," ליסה קיללה אותה ואמרה לה לעזוב את ביתה בזעם.

רבים הרגישו שליסה יצאה חזקה מדי, אבל בכל זאת זו הפכה לסצנה מדהימה. באחת התגובות השיכורות היותר עדינות של ליסה, היא אמרה לסאטון, "גם אתה, ואתה יודע מה, לך! צא מביתי. אם אתה הולך לדבר ככה, אתה צריך לעזוב. בוא אחריי כמה שאתה פו*קינג רוצה, אבל אל תגדל את הילדים שלי או את בעלי, נקודה, סוף הסיפור. ואם תעשה, אבוא בשבילך עד אחרית הימים. אם תבוא בשביל בעלי והילדים שלי, אני אצוד אותך!

ספר לנו – מהי הסצינה האהובה עליך של ליסה רינה?