בימים הלא מוסברים שאנו עוברים בתקופה האחרונה, הראל סקעת ואניה בוקשטיין עבדו על סינגל חדש לכבודנו. הבוקר פרסם סקעת קטע מהסינגל בעמוד האינסטגרם שלו. סקעת הוסיף: "קחו אותו באהבה גדולה מאיתנו, תכייפו, תרקדו, תשירו, ותעשו כל מה שעושה לכם טוב בלב". הקליפ המלא בסוף הכתבה.

הבוקר פרסם הראל סקעת בעמוד האינסטגרם שלנו, קטע מסינגל חדש ומקפיץ בשיתוף עם אניה בוקשטיין. בעבר שיתף הראל סקעת פעולה עם זמרים רבים ובהם אייל גולן (עוד לפני הפרידה מאיתי לוי) הקליפ המיוחד שמצולם בשחור לבן נולד מתוך רצון להעלות את המורל בתקופה המורכבת שאנו נמצאים.

הראל סקעת הוא אחד הכוכבים והסלבס הגדולים בישראל, הוא פרץ לחיינו כזמר בכוכב נולד למרות שהפסיד לנינט טייב בגמר ומאז רק הולך ומשתבחר אם קריירה מוזיקלית מפוארת ואפילו כהונה כשופט בתכנית המצליחה בית הספר למוסיקה בה הוא מככב בימים אלו.

אניה בוקשטיין היא זמרת ושחקנית ישראל מוצלחת בפני עצמה עם סינגלים מצליחים, משחק בסדרות ובסרטים כולל הופעה חד פעמית בלתי נשכחת במשחקי הכס ואפילו מועמדות לפרס אופיר על איכות משחקה. בשנתיים האחרונות כיכבה בוקשטיין בסרט הקומדיה הישראלי "המועדון לספרות יפה של הגברת ינקלובה" וכן כיכבה בסדרה המוצלחת "ביום שהאדמה רעדה" שהוקרנה בערוץ 12.

 

View this post on Instagram

 

בוקר טוב ושמח במיוחד! ? בימים המאתגרים האלה אני וחברתי הטובה אניה מגישים לכם באהבה ענקית את השיר החדש והכי כיפי שלנו. קחו אותו באהבה גדולה מאיתנו, תכייפו, תרקדו, תשירו, ותעשו כל מה שעושה לכם טוב בלב.. ? – מילים ולחן: הראל סקעת אבי אוחיון אניה בוקשטיין עיבוד: בן שופן הראל סקעת הפקה מוסיקלית ומיקס : בן שופן ניהול אמנותי: גדי גידור מאסטרינג: david kutch קישור לשיר המלא בביו! ??

A post shared by Harel Skaat (@harelskaat) on

את החשיפה לקליפ פרסמה אמש בוקשטיין כטעימה שמשאירה הרבה טעם של עוד.

 

View this post on Instagram

 

מחר?

A post shared by Ania Bukstein (@aniabukstein) on

הראל סקעת
צילום : צילום מסך עצמי מאינסטגרם