רגע לפני ערב הסילבסטר ונשיקת חצות – ערכת הקסמים החדשה שמשיק אמן החושים חזי דין –  Magic Touch – תשחזר את הקסם, תרשים יותר מכל משפט פתיחה סטנדרטי ותהפוך את המוב שלכם למקורי וכזה שקשה להתעלם ממנו.

הקוסם ומנחה הטלוויזיה חזי דין שידוע בתור הקוסם של הסלבס  משיק ערכת קסמים שתרשים נשים וגם אנשים. הרכה החדשה, יחידה מסוגה בעולם, כוללת מגוון רחב של  קסמים קלים לביצוע שירשימו כל אחד ואחת במפגשים חברתיים בברים, במסעדות, במסיבות וברחוב. הקסמים יסייעו לכם להפוך לאנשים הכי אטרקטיביים בסביבה, ישברו את הקרח ויכניסו אקשן לכל סיטואציה. בזמן שאחרים ינסו למשוך את מלוא תשומת הלב, אתם כבר תהיו במרכז הפוקוס.

יחד עם הציוד המתאים, תקבלו קוד סודי לאתר בו דין יסביר לכם בסרטון מרתק ומפורט כיצד לבצע כל אחד מהקסמים האלו, בדיוק ובפשטות. "אמנות הקסמים מחברת בין אנשים, תרבויות ומינים. לפעמים אני מגיע למקום שבו אני לא מכיר אף אחד ואני אפילו לא דובר את אותה השפה אבל אני יודע שיש לי את היכולת להדהים את אלה שמולי וליצור להם רגע שהם לא ישכח כל החיים שלהם. אגב, ככה הכרתי את אשתי", מספר  דין

להשיג בלעדית ברשת ג'נטלמן, 99 ש"ח.
לפי ויקיפדיה חזי דין  הוא שיאן גינס, קוסם ומנחה טלוויזיה ישראלי. עוסק במופעיו במגוון קסמים, אשליות, טלפתיה וקסמי "אקסטרים".

דין ידוע בקסמי "אקסטרים" המתבצעים תוך סיכון חיים ובין היתר הוא התגלה לאחר  מופע בו שהה מספר דקות ללא אוויר במיכל זכוכית מלא מים ונחלץ ממנו. לפני כעשור הוא נכנס לקוביית קרח גדולה שהוצבה לבקשתו בכיכר רבין בתל אביב ושהה בה 64 שעות, מה שנחשב לשיא גינס בתחום. גם על המסך הוא הופיע לא פעם בין היתר בתכניות: "דין מדהים"  "דין עומד למות" , ו"קסם רחוב עם חזי דין" בערוץ הילדים., תכניתו האחרונה הייתה המוצלחת ביותר: "קסם אישי עם  דין" בה הוא ביצע קסמים וטלפתיה לידוענים מפורסמים וסלבס, אליהם הגיע לבית או לעבודה.

חיים אישיים

 

חזי דין
ערכת מגיק טאצ של חזי דין קרדיט צילום משה נחומוביץ'