האירוע כלל בין היתר, עמדות בדיקות עור ונקודות חן לקהל הרחב ללא עלות שבוצעו ע"י רופאי איכילוב, בשיתוף העמותה הישראלית לסרטן העור ובחסות המותג לה רוש- פוזה, והם יערכו במהלך החודש הקרוב ב – 5 חופים מובילים בישראל.

את יריית פתיחת אירועי שבוע המודעות לסרטן העור הישראלי ציינו  בכירי מותג הדרמו-קוסמטיקה לה רוש פוזה.

בראשם אילן נפתלי – מנכ"ל החטיבה. ננסי ירחי – מנהלת קשרים רופאיים וד"ר להבית אקרמן – יועצת מדעית למותג לה רוש פוזה. עם בכירי העמותה הישראלית לסרטן העור – בראשם ענבל כהן-תובל. ורופאי עור מומחים מבית החולים איכילוב. כמו כן,  ד"ר איילת רשפון מנהלת המרפאה לגילוי מוקדם של סרטן העור ד"ר מור מוידובניק. גם ד"ר בר יונתן וד"ר איזמן גילה.

את האירוע פתח אילן נפתלי, מנהל חטיבת הדרמו-קוסמטיקה בלוריאל ישראל :

"כחלק מהאג'נדה החברתית של מותג לה רוש- פוזה. אנו גאים מאוד על שיתוף הפעולה עם העמותה הישראלית לסרטן העור. ועם הקשר שלנו עם בית החולים "איכילוב". אנו מאמינים שבאמצעות מהלכים חשובים כגון אלו נצליח להעלות בישראל את המודעות לסרטן העור. ולהסביר לקהל הרחב את חשיבות הגילוי המוקדם ושימוש יומיומי בקרם הגנה".

עוד הסביר נפתלי כי אותה פעילות תיערך בחופים נוספים ברחבי הארץ: בחוף דדו בחיפה , בחוף הקשתות באשדוד, בחוף בהרצליה ובקריית חיים.

עוד הגיעו לחגוג את פתיחת עונת הקיץ:

כוכבות הרשת אן זיוי, שחר חיון,  בר מינאלי, ליאל אלי, בת שי ועוד,  שעברו כל אחת מהן לבקשתן בדיקת עור ומיהרו להימרח בקרם ההגנה.

העמותה הישראלית לסרטן העור
מימין אן זיוי אילן נפתלי ודוקטור להבית אקרמן צילום גדי סיירא (2)

 

העמותה הישראלית לסרטן העור
מימין המשפעניות ליאל אלי שחר חיון ואן זיוי צילום גדי סיירא

 

העמותה הישראלית לסרטן העור
צילום גדי סיירא