שחר שגיב באירוע השקה. בכירי חברת הרבלייף, ביניהם: רון פורת מנכ"ל הרבלייף ישראל, מיטל עזר תזונאית ספורט ואינה שטיין מנהלת השיווק,  השיקו סדרת שייקים חדשה, במתחם  LABS TLV בתל-אביב.

האירוע כלל כ- 150 אורחים שנהנו מהשקה שכללה בר משקאות שייקים במגוון טעמים חדשים, לצד סדנה חווייתית להכנת שייקים שנערך עם הצלם עידו איז'ק.

מימין לשמאל- רון פורת, מיטל עזר ושחר שגיב. צילום אלעד גוטמן

אורח הכבוד היה הספורטאי האולימפי/ ומקבל החסות של חברת הרבלייף:  שחר שגיב, התריאתלט הישראלי הראשון שהשיג מדליה באליפות אירופה בתריאטלון עד גיל 23. כיום שגיב מתאמן לקראת המשחקים האולימפים בטוקיו 2020.

רון פורת, מנכ"ל החברה פתח את האירוע. ואמר: "השייקים החדשים אותם אנו משיקים היום מצטרפים לליין המוצרים המצליחים של הרבלייף. וכמו שמגוון המוצרים הקודמים קנו להם אחיזה בקרב קהל ספורטאים ושוחרי בריאות רבים. בטוחני כי גם הטעמים החדשים, יזכו להצלחה רבה בקרב המשתמשים".

הספורטאי שחר שגיב חתם את האירוע ואמר: "חברת הרבלייף אחראית על התזונה הקבועה של ספורטאי הסגל האולימפי. לשמירת אורח חיים בריא ושיפור הביצועים שלנו. בימים אלו אנו בהכנות  לאולימפיאדה 2020 שתיערך בטוקיו .ובזכות התמיכה היום יומית של החברה, התזונה המבוקרת והשותפות לדרך. אני בטוח שנגיע להישגים באולימפיאדה הקרובה".

שחר שגיב עדכן  את נתי אבידן – מאמן הכושר של  אנשי העסקים. שהוא   מגיע ממשפחה של ספורטאים אולימפיים והצהיר לראשונה שגם אחיו. רן שגיב מתאמן לאולימפיאדה הקרובה ומסתבר כי  אביו השתתף באולימפיאדת לוס אנג'לס בשנת 84.

 

 

 

 

View this post on Instagram

 

Round 2 לסובב הקורונה הבינלאומי של נבחרת ישראל ,

והפעם הלוקיישן הנבחר , שחייה בכנרת ועליה לפוריה וריצה לאלומות, תודה רבה לאיכות ולצוות שלא נותנים לנו לרגע אחד להוריד את הרגל מהגז וממשיכים לשמור אותנו חדים וממוקדים !!

#tokyo2021 @isrtri @herbalife.il @matzmanm @garminisrael @nikerunning @taloptica @zerod_il @zoggsil @4iiiicom @jinga_clothing

A post shared by Shachar Sagiv (@shacharsagiv) on