שידור הפרק של האח הגדול השבוע עורר סערה ברשתות החברתיות. הוויכוח הצורם בין נתנאל לשחף, העימות בין דיאן ובר לבין טליה. עם סיום שידור הפרק לא מעט תלונות הוגשו לרשות השנייה שמצידה החלה בבדיקה. 

בית האח הגדול ממשיך לייצר רעש תקשורתי וחברתי כשחלק אחד של הדיירים לא כל כך מסתדר עם חלק אחר, בלשון המעטה.

דיאן האח הגדול. השבוע שודר פרק של האח הגדול ובו נרשמו מספר אירועים לא שגרתיים. פיצוץ בצעקות בין נתנאל לשחף כאשר חיכו בתור לסיגריה בעמדת העישון אשר בתוך הבית, זאת בעקבות סגירת החצר על-ידי ההפקה. "אתה מתחיל להיות פה בריון" אמר שחף לנתנאל שדרש להיכנס לעמדת עישון לפניו, "בריון תקרא לחברים העקומים שלך, יא דביל" אמר נתנאל שזכה לתמיכתה של דיאן בת זוגו בבית האח הגדול אשר זרקה "הוא לא בריון", עוד הוסיף נתנאל "בריון אתה קורא לי? יא כלומניק". 

"לחתוך בתור זו בריונות", הסביר לו שחף ברוגע.

"אתה הבריון פה, בריון שקט", השיב לו נתנאל בכעס. "בריון אתה קורא לי יא טמבל? יא סתום, סתום את הפה". שחף ענה: "אני אסתום כשיבוא לי, לא כשאתה תגיד לי". בשלב זה הבהיר נתנאל לשחף: "אתה לא תעשן פה היום סיגריה".  

"תראה איך היא (טליה) מחייכת כמו נחש" סיננה בר לאליאב. 

לאחר מכן נתנאל החל בוויכוח מול טליה שהגיעה לעשן עם שחף. "לפני שנייה טחנת פה שש סיגריות, נכון?" אמר נתנאל לטליה, "אני? עישנתי רק סיגריה אחת" ענתה לו טליה. במקביל טען שחף "באנו לפה קודם, אני לא מבין", מיד החל נתנאל להרים את קולו על שחף. "לא צריך לצעוק, אפשר לדבר בשקט" אמרה טליה. מיד קפצה בר להגנתו של נתנאל "כמו שאת צועקת בחוץ, גם הוא צועק", "היום צעקת כמו פרחה" הוסיפה.

דיאן האח הגדול
קרדיט: צילום מסך אינסטגרם האח הגדול

בתמונה: דיאן האח הגדול.

דיאן ובר החלו להתעמת עם טליה תוך כדי אמירות כמו "ככה את צועקת בשכונה", "השכונה יצאה".

לאחר מכן נתנאל ודיאן שמתפקדים כזוג באח הגדול אכן עקפו את שחף וטליה בתור ונכנסו לעשן. "כל הכבוד לבריונות", אמר שחף. "כל הכבוד לאנשים שחושבים שהם טובים מכולם ולפני כולם". 

המלהקת אמירה בוזגלו כתבה בסטורי שלה בתגובה לפיצוץ:

"ככה נראים פני הרוע. זה כאב לב לא על דיירי האח הגדול אלא על ילדים כמוהם שעוברים זאת בבית הספר ואין את הקהל בבית שיעצור את זה או יעניש". הסטורי זכה לשיתופים רבים. 

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by האח הגדול (@bigbrotherisrael)