אורן חזן נכנס לבית האח הגדול וקיבל ע"פ הפרסום של ערן סויסה בישראל היום, 150,000 ש"ח עבור שהות של שבוע בבית הכי מפורסם בארץ. בשבוע שהיה בבית המפורסם עורר חזן ויכוחים רבים ונראה כי השלים את חלקו בחוזה הסודי מול האח הגדול

העונה החדשה של האח הגדול לא יכלה לעבור בשקט ולמשחק נכנס ח"כ לשעבר אורן חזן בתפקיד של עושה הבלגן. חזן נכנס על תקן הדייר ה-15, לא התמהמה ומיד תפס את המקום של הדייר הכי מרכזי ורועש בבית. חזן לא התאפק וירה לכל עבר את דעותיו על יתר הדיירים וביחוד על ניר אבישי כהן, דובר "שוברים שתיקה".

אמש פרסם ערן סיויסה כי חזן קיבל סכום מטורף של 150,000 ש"ח על שבוע אחד בלבד!!! נראה כי העסקה הייתה העסקה משתלמת בין אורן חזן לאח הגדול הייתה מצויינת מאחר וחזן השאיר את חותמו על בבית האח וגם לאחר שעזב.

משתלם להרוויח כאלה סכומים בשבוע ימים

חזן נבחר לכנסת ה-20 ברשימת הליכוד ומהר מאוד תפס את תפקיד ה"ילד הבעייתי". הוא עורר לא מעט תגובות עקב התנהגות לא הולמת ונענש ע"י ועדת האתיקה של הכנסת. האירוע הכי לא הולם בו השתתף חזן היה  ב-22 במאי 2017 כאשר התגנב לשורת לוחצי הידיים בטקס קבלת הפנים לנשיא ארצות הברית דונלד טראמפ בנמל התעופה בן-גוריון, ויזם סלפי נועז עם הנשיא. תמונה שזכתה לחיכויים רבים ועורר שיח תקשורתי רב ברשתות החברתיות. 

 

אורן חזן האח הגדול
רגע החזרה הביתה (מתוך עמוד הטוויטר של חזן)

עזיבתו של חזן החזירה את השקט והשלווה  באופן חלקי לבית אך אנו מאמינים שלא לאורך זמן- נמשיך לעדכן מה קורה בבית הכי מעניין בארץ.