הסיבה האמיתית וונדי וויליאמס הופיעה מבולבלת ומסוממת במהלך הסרט התיעודי שלה!

של וונדי וויליאמס בֵּן, קווין האנטר ג'וניוראישר כי הדמנציה הפרונטומפורלית של אמו נבעה מהתמכרות לאלכוהול בסרט התיעודי החדש, "איפה וונדי וויליאמס?"

וונדי וויליאמס

צַיָד הסביר שאלכוהוליזם פגע בראשון המופע של וונדי וויליאמס ה-"headspace והמוח שלה" של המארח.

צַיָד נחשף בפרק של יום ראשון – "הצלחתי באמת ללמוד יותר על דברים שקורים עם אמא שלי בפנים."

וונדי וויליאמס

הצעירה בת ה-23 המשיכה – "(הרופאים) אמרו בעצם שבגלל שהיא שתתה כל כך הרבה, זה מתחיל להשפיע על מרחב הראש שלה ועל המוח שלה. אז, אני חושב שהם אמרו שזו דמנציה הנגרמת על ידי אלכוהול".

וונדי וויליאמס

וונדי היא סיפרה לראשונה על מוחה הפגוע לאחר שנכנסה למכון גמילה בפלורידה בשנת 2019. היא אובחנה רשמית עם דמנציה אפזיה, בשנה שעברה.

וונדי וויליאמס

האחיינית של דיווה היום לשעבר, אלכס פיני, שיתפה שהיא חשדה בבעיה כאשר דודתה החלה לחוות פגמים ברורים בזיכרון. היא למדה על של וונדי אבחון ראשוני בשנת 2022.

"אבל אחרי שראיתי את דודתי ובאמת ביליתי איתה במצב שבו היא נמצאת כרגע, הבנתי מהר מאוד שהדברים פשוט לא נורמליים", פיני אמר בסרט התיעודי.

היא הוסיפה – "זה שובר לב".

וונדי וויליאמס

פיני המשיכה ואמרה שמצבה של דודתה החמיר לאחר שספגה את גירושיה מבעלה לשעבר, קווין האנטר האב, מותה של אמה ומגפת ה-COVID-19.

נחשף הסרט התיעודי בשני חלקים וונדי, בת 59, צורכת אלכוהול באופן קבוע למרות התמכרותה החשופה. נציגה לשעבר, שון זאנוטי, הסיר את החששות וטען שאישיות הטלוויזיה הפופולרית "יודעת את הגבולות שלה".

וונדי וויליאמס

בינתיים, של וונדי עו"ד לשעבר, לשון תומאסהציע כי בריאותה של הכוכבת ירדה קשות מכיוון שהיא נאלצה לקבל אפוטרופסות.

וונדי וויליאמס

תומס פרסם סרטון ביטול בשבת באינסטגרם, שחשף את הקודם "המופע של וונדי וויליאמס" המארחת בריאה לכאורה בזמן שהיא משוחחת על האימונים שלה.

תומס כיתוב הסרטון – "אתה יכול לראות בבירור את ההבדל ביניהם של וונדי רווחה במהלך שהותה כאן בפלורידה עם בנה שמטפל בה ובחוסר שלה בניו יורק תחת ה'אפוטרופסות' הזו".

היא המשיכה – "אלה וונדיס לא אותו הדבר. איך מצבה הבריאותי התדרדר כל כך מהר, ומדוע אסור לילדה היחידה להיות לצידה. היא לא הייתה כזו כשהוא טיפל בה).

וונדי וויליאמס

עורך הדין טען כי הסרטון צולם שבועיים לפני כן וונדי נצטווה לעבור מפלורידה חזרה לניו יורק, כדי להיות תחת אפוטרופסות, במאי 2022.