הדוגמנית והמשפיענית דנית גרינברג נבחרה כשגרירת המותג "דנון תכשיטים" תוביל את קמפיין המותג ותשיק קולקציית קפסולה על שמה.

גרינברג תקבל מאות אלפי שקלים לשנת 2022. מדובר בפעם הראשונה שהמותג הישראלי מוביל מהלכים אסטרטגים ודיגיטליים עם שגרירה.

במסגרת החוזה תוביל גרינברג את הקמפיין הדיגיטלי של דנון תכשיטים. בהמשך תייצר קולקציות קפסולה על שמה. ותככב בפרסום המותג.

כמו כן. גרינברג. כשגרירה תשיק בקרוב קולקציית תכשיטים משותפת עם מעצבי התכשיטים של דנון שתכיל 35 תכשיטי אופנה טרנדים ומגוונים: שרשראות. צמידים. עגילים וטבעות. מצופים זהב 24 קראט או כסף טהור. חלק מהפריטים בקולקציה משובצים בפנינים טבעיות. או באבני קריסטל יוקרתיות של סברובסקי.

לדברי דנית גרינברג:

"החיבור עם דנון מתבקש. ידוע שאני חובבת תכשיטי אופנה. וזהו מותג שמייצג את הערכים שאני מייצגת: אופנה. לייף סטייל. איכות. עדכניות. והכי חשוב ישראלית כחול לבן. אני שמחה להיות חלק ממשפחת דנון. וצופה לנו הצלחה משותפת".

לדברי גל דנון מחברת דנון תכשיטים:

"בחרנו בדנית גרינברג כחלק מפעילויות משמעותיות שהמותג מתכנן לשנת 2022. הפונה לקהל יעד המבין ואוהב אופנה כמו פשניסטיות. אנו בטוחים שגרינברג המייצגת את ערכי המותג. תסייע ביצירת עניין רב להשקות החדשות. ולפעילויות שנערוך השנה הקרובה".

גרינברג. יוצרת תוכן בתחום הלייף סטייל ונחשבת כיום לכוכבת מצליחה מאוד ברשתות החברתיות. עם  מאות אלפי עוקבים באינסטגרם. דנית מתקשרת מגוון תכנים בינהם: מתכונים עם השיר הידוע "אשת חייל". בדיחות קומיות בנושא עיין רעה. מתן תחזית יומית למזג אוויר וכל זאת בצורה קומית ומצחיקה. בשנתיים האחרונות דנית הכירה את ארוסה הנוכחי איש העסקים ברק חקמט (29) והשניים צפויים להתחתן באפריל הקרוב.

המותג  "דנון תכשיטים" נוסד בשנת 1975 על ידי יוסי דנון. כבית מלאכה לעיצוב וייצור תכשיטי אופנה. התכשיטים כולם מעוצבים ומיוצרים בעבודת יד בבית המלאכה שלנו בתל אביב. תוך שימת דגש על איכות גבוהה בקו אופנה עם טרנדים בינלאומיים. התכשיטים מצופים זהב 24 קראט או כסף טהור – על מנת להבטיח איכות ברמה הגבוהה ביותר. הציפוי נעשה במפעל הציפוי של דנון (כחול-לבן).

כיום דנון מנוהלת על ידי דור ההמשך. שני ילדיו של יוסי – גל דנון. שגדלה בבית בו חיו ונשמו אומנות. לקחה את המורשת המשפחתית עליה גדלה ושילבה אותה עם הבנה מעמיקה של עולם האופנה והמגמות העכשוויות. תוך המשך הקפדה על מתודות עבודה מסורתיות ואילן דנון שעוסק בהיבטים העסקיים של החברה. דנון משווקת את התכשיטים שלה לכ-650 חנויות בפריסה ארצית באתר האינטרנט וכן למגוון לקוחות ברחבי העולם.

 

אתר "דנון תכשיטים"

דנית גרינברג
צילום: טל חמדי
דנית גרינברג
דנית גרינברג לדנון. צילום אדיר פישר

 

דנית גרינברג
דנית גרינברג לדנון. צילום אדיר פישר