השחקנית ומנחת הטלוויזיה דנה פרידר, חגגה אמש יחד עם בכירי רשת מסעדות ההמבורגרים BBB  את  השקת בורגר טריפ 3, סדרת רשת חדשה, הכוללת 3 פרקים, שצולמה בארגנטינה.

האירוע נערך בסניף הרשת ברחוב הארבעה בת"א, שם נחשף לראשונה המסע של דנה פרידר והשף הראשי אילן פנחס, אשר יצאו למצוא בארגנטינה את ההמבורגרים הטובים ביותר.

דנה פרידר
דנה פרידר – בורגר טריפ. תמונה: אלעד גוטמן

הקמפיין המדובר הינו חלק ממסע פרסום מתמשך של 3 שנים, כשבכל שנה יוצאת דנה פרידר למקומות שונים בעולם – דוגמת ערים מרכזיות באירופה, ניו יורק וכאמור ארגנטינה- פוגשת שפים נבחרים מקומיים, ומביאה את ההמבורגרים הנבחרים מאותם יעדים אל מסעדות הרשת בארץ.

מימין דנה פרידר, אהובה תורגמן, יעל הר אבן. צלם אלעד גוטמן

האירוע כלל מינגלינג, הקרנת שלושת פרקי סדרת הרשת, וטעימות של שלושת ההמבורגרים מארגנטינה, שיושקו ברשת מיד לאחר החגים.

יעל הר אבן המשנה למנכ"לית קבוצת  BBB פתחה את האירוע ואמרה: "עם יד על הלב ועם כל הצניעות אני לא מכירה רשתות ישראליות אחרות מתחום המזון שמשקיעות כל כך הרבה בפרסום, שנה אחרי שנה, בפלטפורמות כה רבות, ובתקציבים עתירי השקעה. אנחנו מכירים בערך הפרסום, יודעים שהוא תורם לנו ולזכיינים ומאמינים במהלכים שלנו." בדבריה הודתה יעל לשותפים לדרך על האמונה, שיתוף הפעולה, העזרה והייעוץ.

מימין שרון שפירא, דנה פרידר, אהובה תורג'מן, יעל הר אבן, אילן פנחס. צילום אלעד גוטמן,

דנה  פרידר חזרה מחופשה אותה בילתה עם שתי חברות ילדות. הם גלשו באתרי גלישת גלים בפנמה וקוסטה ריקה. פרידר חתמה את האירוע  ואמרה: "צילומי סדרת  בורגר טריפ. הם מהפרויקטים שיותר נהניתי לעשות  בחיים. ולא סתם אני קוראת לפרויקט הזה 'קייטנת BBB'. בזכותם גם טיילתי במקומות שווים. וגם אכלתי את ההמבורגרים הכי טובים בעולם.  בזכות הבחירה בי כפרזנטורית רשת BBB.  הגעתי  למקומות ומסעדות שלא בטוח הייתי מגיעה אליהם. כמו למשל המסעדות הארגנטיניות".

חגגו ונהנו מההמבורגרים החדשים: אהובה תורג'מן מבעלי הרשת והמנכ"לית. רון שולמן מבעלי הרשת. יעל הר אבן משנה למנכ"לית קבוצת BBB, שרון שפירא סמנכ"ל השיווק של הקבוצה, אילן פנחס שף ראשי וסמנכ"ל רשת BBB, מאיה ברטל מנהלת שיווק רשת BBB, בועז פסקו ותומר גדרון מנכ"לים ושותפים במשרד הפרסום the box, יפתח חוצב  במאי סדרת הרשת, בן זינדרמן וזאביק טרנר מנכ"לים ובעלים במשרד המיתוג והעיצוב IDEA ואחרים.

 

פרידר מאזנת את הסטייק

 

View this post on Instagram

 

I've got the JUSA hat + JUSA juice = JUSA I'm in love!!! @jusa_coldpressed

A post shared by Dana Frider (@danafrider) on