המירוץ למיליון אולסטרארס מתחיל כוכבי העבר של "המירוץ למיליון" שוב יוצאים לדרך בדרך למיליון השקלים. עונת סלבס ואולסטארס כזו עוד לא הייתה עם כל המשתתפים האהובים:יעל ויוסיאל ממודיעין, נטע ברזני הדוגמנית ואושיית הרשת עם אחיה עומר, הדוגמניות ירדן ויזל ואן זיוי, אלה וובה המצחיקים, שי ושני, בן ואורי שפלן מי שניצח בעונה הקודמת וכמובן רון שחר המנחה המיתולוגי.את מי נראה השנה בגמר?

מתי המירוץ למיליון משודר?

המירוץ למיליון אולסטארס יוצא לדרך בעונה חדשה היום בערב (השידור מתחיל בראשון עוד תכנית מובטחת בשני ותוכניות נוספות בהתאם להתקדמות העונה והתחרות על הרייטינג) עם כל הזוגות הכי אהובים מהעונות הקודמות. המדובר בעונה השמינית של המירוץ למיליון והיא כאמור עונת סלבס בה משתתפים כל האולסטארס של העונות הקודמות ובהם בין היתר שני ושי (הזוכים בעונה הרביעית העונה הנחשבת לנצפית ביותר בתוכנית עם  נתון של 41.8% ושיא צפייה של 45.6% אחוזים בתכנית הגמר. שי גבריאל הוא לולן מהצפון והחבר הכי טוב של בעלה של שני אלון שהזוגיות המוצלחת ביניהם כולל הריבים הביאו אותם אל המקום הראשון כאמור כשלצידם זוג מוכר מהעונה הרביעית, אלה וובה העולים החדשים. אלה אייבינדר כבר הספיקה לעדכן את הצופים ברפרומו כי היא התחדשה בציצי חדש לקראת עונת הסלבס אותה היא מכנה "גולדסטאר" ויחד עם אחיה וובה והמבטא שלהם הם צפויים להמשיך ולספק מנת הומור שבועית לצופים.

המירוץ למיליון
המירוץ למיליון עונת האולסטאר של הסלבס צילום מסך

מהעונה החמישית שהמשימה האחרונה שלה צולמה באוסטרליה מגיעים ככל הנראה המנצחים רז ועמית, עמית גל הוא המנהל המיתולוגי של קבוצת הגליל העליון ומי שהוביל אותה לאליפות הראשונה בתולדותיה עם פיני גרשון ובנו רז עמית עורך דין במקצועו. לצידם יתרוצצו ברחבי העולם יעל ויוסיאל נאמן בני הדודים ממודיעין שסיימו את העונה החמישית בהדחה העשירית. יעל כרמון היא מתופפת בהרכב האמנים ‘טררם’, לימדה ריקוד בסטודיו המודיעיני "זוז במחול" עובדת ככוריאוגרפית וכרקדנית ובעלת סטודיו במודיעין. בחתונתה לבחיר ליבה אייל אותו הכירה ממש לפני ההמראה לעונה הנחה כמובן רון שחר במעין מופע מוסיקלי המבוסס על המירוץ למיליון. לצידם ירוצו גם האחים שפלן, בן ואורי שפלן שמצפים לנצח תוך כדי נמנומים.

 

נטע ברזני וירדן ויזל מדגמנות עם איתי לוי

מהעונה השישית נבחרו נטע ברזני ועומר ברזני האחים.  נטע ברזני חזרה לאחרונה לכותרות עם שלל קמפיינים ובהם אחד לצידם של ירדן ויזל ואיתי לוי ואינסטגרם פעיל שהפכו אותה לכוכבת רשת. ירדן ויזל ואן זיוי הפכו לאחר התכנית לדוגמניות מצליחות ונשארו חברות טובות מה שבא לידי ביטוי גם בקעקוע משותף וגם בקמפיין משותף להלבשה תחתונה.

פרט פיקנטי מעניין הוא כי באותה העונה השתתפו גם רגב הוד ורעייתו הלן הוד שסיימו במקום השלישי. רגב הוד מהזמרים המוכרים בזמר המזרחי השתתף לאחרונה בתכנית הישרדות v.i.p שם פיתח זוגיות עם אסי בוזגלו אך הודח לפני השלבים האחרונים והספיק לריב בוילה עם אלה איילון.

בראיון ליעל בר זוהר אמר רון שחר שנעדר למשך חודש מהבית ממש רגע לפני הקורונה כי מדובר בעונה לפנתיאון:"זוהי העונה הכי טובה ששידרנו" אמר שחר והוסיף: "מדובר בעונה הכי מצחיקה ומטורפת שהייתה". שחר סיפר כי חשש שהמשתתפים יבואו מלאים בעצמם אך הוא הופתע לגלות כי כולם נאבקו והגיעו "רעבים" לניצחון.

שחר שמחכה בסיום כל פרק להגעת המתמודדים סיפר כי הוא מחכה לעיתים שעות שלמות ללא צוות ומאפרים (הוא סיפר כי הוא מאפר את עצמו) להגעת המתמודדים. שחר סיפר כי הוא מכור לסדרה הישרדות אותה מנחה בעלה של יעל בר זוהר, גיא זוארץ ואמר כי הוא עצמו חשב שזוהר שטראוס שהודח מוקדם יגיע לגמר.

המירוץ למיליון
כוכבי המירוץ למיליון עונת האולסטארס צילום מסך
רון שחר
רון שחר צילום מסך
אלה וובה
אלה אייבינדר וובה המירוץ למיליון צילום מסך
שי ושני
שני אלון ושי גולדשטיין המירוץ למיליון צילום מסך
יעל ויוסיאל
יעל כרמון ויוסיאל נאמן צילום מסך