הקומיקאי חן מזרחי ידוע במלחמות שלו עם המשקל ואהבה שלו לאכול. לפני מספר ימים פרסם פוסט של לפני ואחרי מפתיעים ביותר והציג מהפך. העוקבים האדוקים לא הופתעו כי כבר רמזים רבים למהפך היה אפשר למצוא בעמוד בחודשים האחרונים.

הסטנדפיסט ואושית הרשת חן מזרחי התחיל את הקריירה כבר בגיל 16 ובשנים האחרונות מיקם את עצמו בצמרת הקומיקים בישראל עם תפקיד קבוע בסדרה "שנות ה-80", פרזנטור של "פיצה האט" ואפילו השתתף בקמפיין הבחירות של הליכוד והקדים את נועה קירל בסרטון מצחיק עם ראש הממשלה בינמין נתיניהו.

מזרחי שמתחזק דף אינסטגרם עם מעל 450K עוקבים ידוע בפוסטים מצחקים ובהומור אין סופי פרסם לפני מספר שבועות פניה לחברו, ראש הממשלה, ולא הסתיר את תחושותיו הקשות למצבם של האומנים :"זה לא סוד שבחרתי בך .אני באמת מאמין שאתה מנהיג אמיתי, תמיד כששואלים אותי איך היה לפגוש אותך? אני מספר שאתה האיש הכי עסוק שפגשתי ולא הייתי מתחלף איתך לדקה, ובטח ובטח לא במצב שאתה נמצא בו כיום. הרגשתי צורך לספר לך שיש אווירה קשה במדינה . אווירה של התפוצצות . אנשים כבר מיואשים וזועקים לעזרה .בטלתם לי היום שתי הופעות בלחיצת כפתור. כנראה שכחתם שמאחורי יש עוד עשרות בעלי מקצוע שמתפרנסים ומאכילים משפחות.. היד שלכם קלה על ההדק . אם לא ימותו כאן מקורנה יומותו מרעב . אתם חייבים להתעורר אתם חוסמים לנו את צינורות האוויר" 

המהפך של חן מזרחי

אחד מהנושאים האהובים על מזרחי הוא הכרס שהוא מגדל בגאווה ואחרי שנים בהם הוביל בגאווה רבה את מאבק אוהבי האוכל והכרס  הוא עשה מהפך, הוריד את הכרס והציג לעוקבים שלו בטן שטוחה עם ריבועים. מזרחי כתב לגולשים: "הרבה זמן חיכיתי לספר לכם על השינוי שעברתי. הכל התחיל באיזה ערב במקלחת, אני זוכר שהורדתי את הראש להסתכל על השטרונוגול הענק שלי ולא האמנתי שהכרס מסתירה לי אותו! ואז שאלתי את עצמי למה? למה הנשמה שלי נוסעת על טרנטה אם אני יכול להחליף לדגם ספורט? התהליך לא היה פשוט במהלכו ויתרתי לעצמי לא מעט פעמים, אבל יש משפט שמלווה אותי ועוזר לי לקום כל פעם מחדש ״אין הטיפה חוצבת בסלע מכוח עוצמתה אלא מכוח התמדתה״ בסוף הפוסט הוא מודה: "תודה לגורו שלי שליווה אותי בתהליך הזה,על הסבלנות על ההקשבה, תודה שלא ויתרת לי אפילו כשאני ויתרתי לעצמי.
@gil_granot_israelbody

המהפך של חן מזרחי
צילום מסך מתוך עמוד האינסטגרם של חון מזרחי
חן מזרחי מתוך אינסטגרם
בסגנון מתן חודורב, צילום מסך מתוך עמוד האינסטגרם של חן מזרחי