הכלב של שאנון בידור ארצ'י הותקף באכזריות!

של שאנון בידור כלב אהוב, ארצ'יחווה תקרית מפחידה במהלך טיול אחרון.

שאנון בידור

עקרות הבית האמיתיות של מחוז אורנג' כוכב, 60, שיתף את החוויה הקשה אינסטגרםפרסום תמונות של ארצ'י עם אף פצוע ביום שני, 10 ביוני.

שאנון בידור

"ארצ'י ננשך על ידי כלב אחר כשיצאנו היום לטיול", בידור כיתוב את התמונות, המציג את תוצאות הפיגוע. "הכלב היה סגור במרפסת הקדמית שלו, אבל התחיל לנבוח והוציא את פניו החוצה כדי לנשוך את ארצ'י דרך הדקים בגדר."

שאנון בידור

שאנון תיארה את האירוע כמתרחש "בתוך שניות" ופירטה את מאמציה למשוך את ארצ'י מהכלב השני. היא הוסיפה, "הבעלים אמר שאולי הלכתי קרוב מדי לגדר שלו. ארצ'י מעולם לא היה בקרב כלבים בכל 8 שנותיו!!"

מסיימת את הפוסט שלה, בידור הציע אזהרה לבעלי כלבים אחרים בקורונה דל מאר, קליפורניה. "יש כלבים שיכולים לתקוף את שלך דרך הגדר שלהם. ארצ'י נבדק על ידי הווטרינר ונוטל אנטיביוטיקה לפצעים. הוא יהיה בסדר. אוהבת אותו מעבר!!! 🥰🥰🥰."

שאנון בידור

הפוסט כלל תמונות תקריב של ארצ'י שוכב על הרצפה עם חוטם מדמם, מראה את השריטות והחתכים שספג. המעריצים הציפו במהירות את ההערות בהודעות תמיכה עבור של ארצ'י התאוששות.

שאנון בידור מְאוּמָץ ארצ'י בשנת 2016 לאחר שמעריץ צייץ לה תמונה של הכלב, ושאל אם משפחתה מעוניינת לאמץ.

"הוא גדל בסן פרנסיסקו במלון Four Seasons כי יש להם מגורים שם למעלה. והאנשים עבדו, אז הכלב היה לבד בבית כל הזמן. אבל כן, הוא גדל לפנטסטי", היא נזכרה ב-2019 בראבו וִידֵאוֹ. "הוא כל כך כיף וכל כך מגונן. יש לו את המוזרויות הקטנות והמתוקות האלה, וכולנו מאוהבים."

שאנון בידור

ארצ'י עלה לכותרות בשנה שעברה כאשר בידור נעצר בגין תאונת פגע וברח ונהיגה תחת השפעה.

בספטמבר 2023, היא נסעה אל נכס מגורים ופגעה בבית, ולאחר מכן יצאה מהמכונית עם ארצ'י והעמידה פנים שהיא הולכת איתו כשהמשטרה הגיעה.

שאנון בידור

בקרת בעלי חיים הייתה מעורבת בחקירה מאז ארצ'י היה במכונית במהלך האירוע. "אנחנו בודקים אם היו בעיות או אכזריות הקשורות לכלב שלה", סטיב אוברון ממשטרת ניופורט ביץ' אמרו Us Weekly.

שאנון בידור

"אין חוקים לסכנת בעלי חיים, אבל יש חוקי צער בעלי חיים ואנחנו בוחנים את זה". על פי הדיווחים, החקירה בוטלה כעבור חודש.

שאנון הוגש נגדו כתב אישום בגין שתי עבירות של נהיגה תחת השפעת אלכוהול ואישום אחד של פגע וברח עם נזק לרכוש. היא נידונה לשלוש שנות מאסר על תנאי, נדרשה לשלם קנסות רבים, להשלים תוכנית אלכוהול בת תשעה חודשים ולבצע 40 שעות של עבודות שירות. "אני אסיר תודה על כך שאף אחד אחר לא נפצע מלבדי באירוע הזה", שאנון אמר בהצהרה. "למדתי כל כך הרבה מהטעות הנוראה שלי באותו לילה והבנתי שנסיעה בכל מרחק בזמן מוגבל היא רחוקה מדי."

שאנון בידור

חוזר ל עקרות הבית האמיתיות של מחוז אורנג' לעונה 18, של בידור DUI אמור להיות נושא מרכזי בקרב צוות השחקנים. הטריילר לעונה החדשה, שתעלה לראשונה ב-11 ביולי, מרמז על מתח, עם שופטת טמרה הצהיר, "שאנון לא לוקחת אחריות על מה שהיא עשתה", ו שאנון בתגובה, "אני צריך להפסיק מה? חושפים את השוורים שלך – ט."