לכבוד חודש הגאווה נזכרנו ביציאות הגדולות של הסלבס מהארון, אלו שריגשו, הפתיעו, הצחיקו – ושברו ארונות!

אלן דג'נרס: יציאה כפולה

חוץ מלהיות מלכת תוכניות האירוח, אלן דג'נרס היא גם מלכת היציאות מהארון –
דג'נרס, שהייתה בין הראשונות והבולטות בעידן המודרני שהצהירה בפומבי שהיא לסבית, בתקופה הרבה פחות מקבלת ופתוחה . לא הסתפקה בריאיון , היא גייסה עבור העניין תוכנית טלוויזיה שלמה – "אלן", התוכנית שבה כיכבה .

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ellen DeGeneres (@theellenshow)

 

אורנה בנאי: אחרי שנים של רעש ושמועות

אורנה בנאי  יצאה מהארון ב-2011, לאחר שנים של שמועות על היותה לסבית. היא עשתה זאת בריאיון גדול למוסף "7 ימים" של "ידיעות אחרונות"

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Orna Banai | אורנה בנאי (@ornabanai)

 

עברי לידר: "זה אור ראשון"

בריאיון שנתן בדצמבר 2001 לגל אוחובסקי לקראת יציאת אלבומו השלישי. לידר סיפר לראשונה שהוא נמצא במערכת יחסים ארוכה עם גבר ואמר:
"לא רוצה שיחשבו שיש לי סודות. אין לי סודות. הכל נראה לי הכי בסדר, החיים שלי יפים, השמש זורחת ."

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ivri Lider (@ivrilider)

 

קארה דלווין:

גם הדוגמנית קארה דלווין השתמשה במגזין נחשב כדי להצהיר שהיא ביסקסואלית.
בריאיון שנתנה ל"ווג" ב-2015 . דלווין, שיצאה אז עם המוזיקאית סיינט וינסנט, סיפרה: "לקח לי הרבה זמן לקבל את הרעיון, עד שהתאהבתי בבחורה כשהייתי בת 20. אבל יש לי חלומות אירוטיים רק על גברים"

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Cara Delevingne (@caradelevingne)

 

סם סמית':

סם סמית' סיפר שהוא הומו כבר כשקידם את אלבומו הראשון ב-2014. "השיר מספר על בחור שהתאהבתי בו בשנה שעברה ולא אהב אותי בחזרה" .

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Sam Smith (@samsmith)

 

אסי עזר :

היום הוא אחד הכוכבים הגדולים והדומיננטיים על המסך שלנו, אבל ב-2005 אסי עזר (40) היה מנחה טלוויזיה בתחילת דרכו . בריאיון מלא כנות ל-"7 ימים" סיפר: "תמיד הרגשתי משיכה לגברים. היה לי ברור מגיל צעיר שזה שם "

היום הוא כבר גבר נשוי – לאדריכל הספרדי אלברט אסקולה .

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Assi Azar (@assiazar)

 

קייטלין ג'נר :

קייטלין ג'נר (70) הוא גם אחד הגדולים והמוכרים של תעשיית הבידור בשנים האחרונות. ברוס ג'נר היה אתלט אולימפי בעל מדליית זהב לפני שהפך לבעלה של קריס ואביהן של קנדל וקיילי . לצידן כיכב בתוכנית "משפחת קרדשיאן"

בסופו של דבר כריס וברוס ניפרדו דרכם וג'נר אישר את הלחשושים – החל תהליך הפיכה לאישה . וב-2015 קייטלין ג'נר עשתה את הופעת הבכורה שלה על שער מגזין "ואניטי פייר".

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Caitlyn Jenner (@caitlynjenner)

שתפו: