אסי ישראלוף כבר עבר הכל בעולם הזוהר הישראלי. בימים אלו מצטרף הקומיקאי המוכשר ממה קשור לעונה הרביעית של סדרת הילדים "ילדי בית העץ" ויגלם שורד בשם צ'יקו.

השחקן אסי ישראלוף מצטרף לעונה החדשה של סדרת הילדים "ילדי בית העץ". הוא יככב לצד יניב ביטון, רוני הדר וחבורת ילדי בית העץ.
העונה החדשה תושק בבכורה ביישומון החדש של כאן חינוכית, 8 פרקים ראשונים יעלו לצפייה ב- 3.12 לפני תחילת שידורם בערוץ הטלוויזיה.

ישראלוף בתפקיד צ'יקו גונזלס

בעונה החדשה, טלילה (רוני הדר), המוסיקאית הקלולסית, ממשיכה ללוות את הסדרה. ולהמציא עוד ועוד תוכניות משעשעות אותן תשדר בתחנת הרדיו שלה בהן יתארחו כולם. גם אפרים (יניב ביטון), הפקח המקצועי והמסור יחכה לנו בחורשה, כמו תמיד, עם השפה העשירה שלו והלב הגדול.

בעונה החדשה יצטרף לחורשה כאמור  שורד חדש ולא מהסדרה הישרדות. צ'יקו גונזלס (אסי ישראלוף). צ'יקו מגיע לאחר שהות ממושכת ביערות הגשם. הוא השורד האולטימטיבי. הוא נוהג לנוח על צמרות עצים, הוא מגדל טרנטולות ואיגואנות ואוהב להפליג בסיפורים על חייו בקרב בני שבט המהוהיהו.

הסדרה, שהתחילה בפרויקט המוזיקלי של יאיא כהן אהרונוב (הדג נחש) ורן כהן אהרונוב. התרחבה לאלבומים, ספרים ואף להצגה ומופע מוזיקלי. כעת, עולה לאוויר העונה הרביעית של סדרת הטלוויזיה. שנעשתה בשיתוף ובהשראת הפרויקט וזכתה עד כה ב – 8 פרסי האקדמיה לטלוויזיה!

הסדרה מגוללת את סיפורה של חבורת ילדים ובית העץ שלהם. בעונה החדשה פוגשים את ארבעת גיבורי הסדרה. נגה (יהלי אלעד)- המדענית הקטנה, השאפתנית והמצטיינת, לירי (נינה זריפין)- המוזיקאית, היצירתית, המעופפת והשטותניקית, אופק (שחר שטראוס)- המפיק והיזם , וצ'ופי (יונתן לנדסמן) ה…צ'ופי.

הארבעה כבר הפכו מזמן לחבורה מגובשת שמבלה ביחד. עוברת הרפתקאות וסוחפת אותנו איתה לאינספור הרפתקאות. עם זאת, החבורה הישנה (גל שלהב אהרונוביץ, מיכאל פרנק, שקד הכט, טופז מרום) עדיין מבקרת אותם מידי פעם. ומשתדלת לעזור כשצריך.

התוכנית בשיתוף ובהשראת הפרוייקט המוזיקלי "ילדי בית העץ" שכתב- רן כהן אהרונוב, והלחין- יאיא כהן אהרונוב מלהקת הדג נחש. תסריט הסדרה: שירילי דשא ורועי שגב. 

אסי ישראלוף
אסי ישראלוף ילדי בית העץ – קרדיט : מיכה לובטון