אחרי הסטורי הקורע לב שפרסמה היידי קלום, בו היא מתחננת לבדיקה למחלת הקורנה, פרסמה הבוקר הולם סרטון מרגש שלה ושל בן זוגה הצעיר, הרוקסטאר טום קאוליץ.

לפני מספר ימים פרסמה היידי קלום סטורי מלחיץ בו היא מספרת בדמעות שהיא מאוד חולה עם תסמינים של מחלת הקורונה אבל לא מוצאת אף גורם שיכול להביא לה את הבדיקה המיוחלת. הבוקר פרסמה קלום סרטון מרגש שלה ושל בן זוגה, טום קאוליץ, בו הם מתנשקים מעבר לדלת זכוכית. קלום כותבת כי שינהם חולים אבל לא יכולים להיפגש כי קאוליץ חזר מסיבוב הופעות. היא סיפרה גם שסוף סוף שינהם עשו את הבדיקה המיוחלת ומחכים לתשובה.

חשוב להישאר בבידוד ולא לזלזל בהנחיות

 

View this post on Instagram

 

Like many of you, I also have been sick all week and, unfortunately, my husband who returned from his tour a couple of days ago is also feeling ill. To be safe, we are staying apart until we get the results of our Coronavirus tests (that we were finally able to get today) back. We don’t want to spread germs and risk others getting sicker… even each other! As much as I want to embrace him and kiss him, it is more important to do the right thing and not spread further. ❤️ These are strange times… but in these moments, you remember what’s really important- the people you love and keeping them safe. Social distancing is what we all need to do right now to be responsible citizens of the world. We are all in this together and it is up to us to protect our loved ones, and our neighbors and our communities. Please listen to the officials and stay at home if you can and physically distance yourself from other people… especially if you are not feeling well. I see all the beautiful things people are doing for each other all over the globe and that gives me hope! Sending all of you love and positivity and healing vibes… together we can get through this but we need to be proactive so that we can all have a bright and healthy future. ??✌??❤️ #socialdistancing #washyourhands #stayput #bekindtoeachother

A post shared by Heidi Klum (@heidiklum) on

קלום שיתפה את העוקבים במצבה : "כמו רבים מכם, גם אני הייתי חולה כל השבוע, לצערי, בעלי חזר מסיבוב ההופעות שלו לפני מספר ימים, גם לא מרגיש טוב. כדי להיות בטוחים, אנו נשארים בנפרד עד שנקבל את תוצאות בדיקות הווירוס Coronavirus שלנו (סוף סוף הצלחנו להשיג בדיקה היום). אנחנו לא רוצים להפיץ חיידקים ולהסתכן שאחרים יחלו. אפילו אחד את השני!  ככל שאני רוצה לחבק אותו ולנשק אותו, חשוב יותר לעשות את הדבר הנכון ולא להתפשט יותר.

אלה זמנים מוזרים … אבל ברגעים האלה אתה זוכר מה באמת חשוב – האנשים שאתה אוהב ושומרים עליהם. התרחקות חברתית זה מה שכולנו צריכים לעשות כרגע כדי להיות אזרחי העולם האחראיים. כולנו ביחד זה ואחראי עלינו להגן על יקירינו, על שכנינו ועל קהילותינו. אנא הקשיבו לפקידים והישארו בבית אם תוכלו ובאופן פיזי להתרחק מאנשים אחרים. במיוחד אם אתם לא מרגישים טוב. אני רואה את כל הדברים היפים שאנשים עושים זה לזה בכל רחבי העולם וזה נותן לי תקווה! לשלוח לכולכם אהבה וחיוביות וריפוי.  יחד נוכל לעבור את זה אבל עלינו להיות פרואקטיביים כדי שלכולנו יהיה עתיד ברור ובריא".

קלום וקאוליץ בימים טובים יותר, צילום מסך מתוך עמוד האינסטגרם.