כוכבי משחקי הכס, כריסטופר "קיט" הרינגטון שגילם את ג'ון סנואו ורוז לזלי שגילמה את ייגריט מרחיבים את המשפחה ללא עזרת דרקונים. הכוכבים של משחקי הכס שהתאהבו במסגרת סצנה סקסית במערה מעבר לחומה חובקים יורש עצר שצפוי להיות מבוקש במיוחד אצל המלהקים. כל הפרטים בכתבה.

משחקי הכס הדור הבא

כריסטופר קיט הרינגטון ורוז לזלי כוכבי משחקי הכס חובקים יורש עצר חדש שנולד והם מסתובבים איתו ברחובות ניו יורק.

על פי אתרי הסלבס בעולם ולאחר שרוז גילתה בקיץ האחרון כי הוא מצפה לילד הגיעה הלידה המיוחלת. הזוג המלכותי כבר צועד ברחובות ניו יורק עם יורק העצר המכוסה היטב בערסל מחמם. כיאה ללוחם וללוחמת שידעו להתכסות היטב בפרוות כבדות (לא כולל סצנת עירום מרהיבה בה ייגרט גואלת את ג'ון סנואו מבתוליו במערה קרה.

הכל בזכות משחקי הכס

ג'ון סנואו וייגריט
ג'ון סנואו וייגריט, קיט הרינגטון ורוז לזלזי מצפים ליורש. צילום מסך מהאינסטגרם של לזלי

הסדרה משחקי הכס של ג'ורג' ר. ר. מרטין הפכה את כריסטופר קיט הרינגטון ורוז לסלי לשחקנים אהובים בעולם. הוא גילם את דמותו של בנו הממזר של נד סטארק שהופך למלך וללוחם נערץ הנאבק לצד זאב אימתני. היא מצידה גילמה את ייגרט. לוחמת פראית ואדומת שיער בשם ייגריט ושלאחר שלכדה אותו התפתח כאמור רומן סוער מאחורהי החומה. כזה שגלש גם לחיים האמיתיים.

לא קל להיות כוכב
הזוג התמודד עם לא מעט מאז סיום הצילומים. הרינגטון עבר לא מעט מאז סיום הצילומים ובין היתר הודה כי התמכר לאלכוהול בעקבות הלחץ הנפשי בו היה שרוי אך הוא נגמל והמשיך לשחק בסרטים שהבולטים ביניהם היו: סרט הדרמה ההיסטורית "פומפיי" "עדות נעורים" ו-"חייו ומותו של ג'ון פ. דונובן" לצדה של השחקנית היהודייה נטלי פורטמן .

רוז לזלי מסקוטלנד לניו יורק

בחיים האמיתיים ייגרט היא כאמור האמא הטרייה רוז לזלי. שחקנית סקוטית שהצטרפה למשחקי הכס ב2012. שם ניצוץ גם רומן אמיתי בין השניים שהתחתנו ביוני 2018. והביאו לעולם בן חוקי שלעולם לא יהיה ממזר. רוז בת ה33 מגלמת בשנים האחרונות את דמותה של עורכת דין בשם מיה רינדל בסדרה הטובות לקרב.

 

משפחת משחקי הכס ברחובות ניו יורק

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Kit Harington & Rose Leslie (@kitharington_roseleslie)

רוז לזלי מגדילה את כמות העוקבים

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ???? ?????? (@roselesliesource)