יהודה משי זהב יו"ר זק"א המיתולוגי וממייסדי ארגון אשת לפידות. חווה החודש טרגדיה בלתי נתפסת לאחר שאביו אימו ואחיו משה נפטרו מהקורונה. בקריאה מרגשת הוא זועק:"גדול כים שברנו, מי ירפא לנו?".

הטרגדיה של יהודה משי זהב

איש החסד יהודה משי זהב חווה החודש טרגדיה בלתי נתפסת. זאת לאחר שאחיו משה נפטר ומיד לאחריו גם אמו שרה זיסל משי זהב ואביו מנחם מנדל משי זהב. לאחר המאורעות הקשים כתב משי זהב:"עלה המוות בחלוננו. שבר על שבר על שבר הושברנו. מכה אחר מכה. אחי הצעיר משה ז"ל. אמי מורתי ז"ל. ועכשיו אבי מורי ז"ל. כל זה בתוך שלושים יום. גדול כים שברנו, מי ירפא לנו?".

בפנייה נרגשת הוסיף משי זהב:"רבונו של עולם. אני יודע שאתה מעמיד אותנו בנסיון, נסיון קשה וכואב. אוי, כמה כואבבבב.אבל אני מבטיח לך שאפילו בהסתרה שבתוך ההסתרה. בוודאי גם שם נמצא ה' יתברך.כי אני יודע שכשאבא נותן מכות זה רק מאהבה. אמשיך לאהוב אותך בכל לבבי, בכל נפשי ובכל מאודי. ללכת בדרך התורה והמצוות.  להגביר פעלים במעשי החסד והרחמים, כפי שחינכו אותי הורי היקרים ז"ל. הנאהבים והנעימים שבחייהם ובמותם לא נפרדו. שמע ישראל ה' אלוקינו ה' אחד".

יהודה משי זהב: "כמו סרט אימה".

בתוך כך יצא משי זהב בתקיפות נגד חלק מרבני המגזר החרדי שלא נשמעים להוראות הקורונה.  "זה כמו פוטו מורגנה" אמר משי זהב. "אני לא מצליח להבין את הזלזול בחיי אדם. אנשים מזלזלים בחיים של אחרים. המנהיגים מתעסקים בשטויות וחייבים להניף דגל אדום".

אלון ואורטל אולמן תורמים לקהילה

 

בתוך כך ממשיך משי זהב גם החודש לעסוק בצרכי ציבור ולסייע לאנשים. בתחילת החודש ובלב משבר הקורונה, אורטל אולמן ובעלה המנטור אלון אולמן, מייסד קבוצת הקוד המנצח. הצטרפו לארגון אשת לפידות מבית זק"א. כדי לתרום לקהילה באמצעות פרויקטים משפרי חיים. אלון ואורטל אולמן, חינכו עד היום מאות אלפי אנשים ומאות ארגונים בעזרת השיטה המובילה בישראל. לפריצת גבולות ולהצלחה מעשית בכל תחום בחיים.

כמו כל העצמאיים גם הם נקלעו למשבר הקורונה ובחרו דווקא בתקופה זו. להנגיש את כל התכנים שלהם ואת ההרצאות של אלון לציבור הרחב באמצעות הרשתות החברתיות ושידורי זום. והצליחו לעזור למאות אלפי ישראלים דווקא בתקופה מאתגרת זו.

השניים שפגשו את יהודה משי זהב יו"ר זק"א וממייסדי ארגון אשת לפידות מתכננים יחד להוביל בשנת 2021 מהלכים פורצי דרך, מצילי ומשפרי חיים, בתהליכיים קהילתיים חברתיים לתועלת ולרווחת הציבור, ללא הבדל דת גזע ומין ובקידום מטרות הומניטריות חברתיות בישראל וברחבי העולם.

יהודה משי זהב
מימין אלון ואורטל אולמן ויהודה משי זהב – צילום ענת מחנאי