ג'ודי שלום ניר מוזס מבעלי ידיעות אחרונות וגרושתו של סילבן שלום צפויה להצליח בחתונה הזאת. אשת הטלוויזיה אירחה בביתה חתונה  של חייל בודד משוחרר. רותם כהן התנדב להופיע, אייל ברקוביץ' תרם חליפה.

חתונה בצל הקורונה של חייל בודד בחסות ג'ודי שלום ניר מוזס

מוזס שהיא אלמנתו של העיתונאי עמירם ניר, גרושתו של השר לשעבר סילבן שלום ובתו של נח מוזס מייסד ידיעות אחרונות היא אשת תקשורת שפעילה חברתית בשלל עמותות.

אייל ברקוביץ תרם חליפה

ג'ודי שלום ניר מוזס נידבה את חצר ביתה ברמת גן, לטובת האירוע המיוחד. הזמר רותם כהן נרתם גם הוא והופיע באירוע בהתנדבות מלאה.  איש תקשורת, מאמן ושחקן כדורגל העבר, אייל ברקוביץ', תרם חליפה לחייל. כמו כן, בזכות המתנדבים של שניר, העמותה גייסה את הצלם מקס מורון, קייטרינג "פשוטעים" המשובח, קינוחים, מתנות ועיצובים שנתרמו על ידי יישוב מצפה אילן, וכל זה תוך ימים ספורים בלבד.

את האירוע יזמה עמותת שניר, העמותה למתן הזדמנות שווה, שנוסדה ע"י איש העסקים  ניר שמול ומנוהלת על ידי עינת אושרי. ביום חמישי האחרון כאמור התקיימה מסיבת החתונה של החייל הבודד המשוחרר יאיר עמרם ובחירת ליבו דולסה. עמרם הוא חרדי לשעבר  שאינו בקשר עם הוריו. יאיר שירת במודיעין בפיקוד דרום. לפני כשנתיים פנה עמרם לתוכנית משלי של העמותה, הנותנת מעטפת שירותים לחייל בודד משוחרר. האירוע התקיים בתו התקן של משרד הבריאות, בנוכחות 20 איש בלבד,  בחלל פתוח עם הקפדה על שמירת מרחק ועטיית מסכות.

יו"ר העמותה ניר שמול הגיע לאירוע ובירך את הזוג הטרי ואמר: "אני מברך את הזוג המאושר ומאחל להם חיים שמחים ומאושרים יחד. לצערנו, אנו בעמותה רואים מקרים רבים  של חיילים בודדים שחווים קושי אדיר בעת השחרור ועסוקים בהישרדות יום-יומית. אנו מתייחסים לכל מקרה ומנסים לטפל בכל אחד מהם על הצד הטוב ביותר. זכות גדולה שהצלחנו לשמח את החתן ואת הכלה בימים לא פשוטים אלה."

ג'ודי שלום ניר מוזס
מימין גודי שלום ניר מוזס ניר שמול עינת אושרי צילום מקס קובלסקי
רותם
מימין ניר שמול רותם כהן ועינת אושרי צילום מקס קובלסקי
ג'ודי ניר מוזס שלום
מימין ניר שמול עינת אושרי ג'ודי ניר מוזס רותם כהן יאיר ודולסה עמרם צילום מקס קובלסקי