הזמרת והיוצרת ליבי רק בת 15 וכבר מוציאה סינגל שני, "ואם יכולתי לומר" מתוך אלבום הבכורה שבדרך. תלמידת האולפנה שהפכה לזמרת כותבת על אתגרי התקופה באופן כנה ומרגש בדרך להשקת אלבום בכורה.
אחרי סינגל בכורה שקרע את הרשת עם מאות אלפי צפיות הזמרת והיוצרת ליבי ממשיכה ליצור. ליבי בת ה 15. תלמידת אולפנה. היא כותבת יוצרת וזמרת שעוסקת בנושאים הרגישים ביותר של בני הנוער בישראל.
הסינגל השני "ואם יכולתי לומר". עוסק בהתמודדות אישית כיאה לרוח התקופה בה בני הנער מתמודדים עם אתגרים חברתיים ואישיים רבים. השיר נכתב על תקופה ממושכת מדי של התמודדות חברתית לא פשוטה. שעברה ליבי עצמה.

ליבי: "במבט לאחור. דווקא מתוך הקושי הצלחתי לגדול. ואני מודה לאנשים שיצרו אותו. כי בזכותם התחזקתי ותודות להם נולד השיר. אני מאמינה ומקווה שהשיר ייתן כוחות לכל המתמודדים עם אתגרי הקורונה".
את השיר "ואם יכולתי לומר" עיבד והפיק גלעד שמואלי. שאחראי בין היתר על הלהיטים "ממעמקים". "באתי לחלום". "לבחור נכון". "נחכה לך". "באת לי פתאום" ועוד.

אודות ליבי:
ליבי רוזנפלד. שנחשבת לכוכבת בקריות גילתה כבר בגיל צעיר את אהבתה למוזיקה ולכתיבה והחלה לכתוב. להלחין ולהופיע ברחבי הארץ. בימים אלו עובדת ליבי על השירים שירכיבו את אלבום הבכורה שלה ועל סבב הופעות ברחבי הארץ.

 

ואם יכולתי לומר
ליבי רוזנפלד צילום יחסי ציבור