הוכחה שקייל ריצ'רדס הדליף את סיפור הפרדת הנישואים שלה למגזין פיפל!

מעריצים משערים שזה היה קייל ריצ'רדס שהדליף את החדשות על הפרידה שלה מבעל, מאוריסיו אומנסקילמגזין פיפל ביולי האחרון.

קייל ריצ'רדס

ה עקרות בית אמיתיות מבוורלי הילס הכוכבת והשמועות על עניין האהבה שלה, מורגן ווייד29, נתפסו כשהם מתכוונים לחשבון המעריצים, Face Reality 16, עושים צלילה עמוקה לתוך השמועות שמסתובבות מסביב מאוריסיו53, קייל, 55, והקשר של כוכב הריאליטי לזמרת מוזיקת ​​הקאנטרי. השידור החי התרחש ב-30 ביוני, ימים בלבד לפני ש-PEOPLE פרסמה את החדשות שהזוג המפורסם נפרד.

קייל ריצ'רדס

ביום שני, דף המעריצים הגיש למעריצים ולעוקבים – "קייל ו מורגן שניהם צפו בכל הצלילה העמוקה שלי ימים לפני שהפרידה 'הדלפה' ל-PEOPLE", לצד צילום מסך של הצמד מתכוונן לסשן הצ'אט של יוני.

הבדיקה המקוונת המשיכה – "נראה שחסרה חלק גדול מהפאזל בגמר RHOBH. בסוף יוני 2023 פרסמתי א קייל ו מאוריסיו צלילת עומק (ניתן למצוא בהדגשים שלי Kyle/Mau/Mo). זה הוגן לומר שהצלילה העמוקה הפכה ויראלית ושותפה על ידי רוב הבלוגים של Bravo ב-IG (יש גם גרסת TikTok). בשלב מסוים בתוך 24 השעות הצלילה העמוקה הייתה חיה בסיפורים שלי, קייל ו מורגן שניהם הסתכלו לאורך כל הצלילה."

קייל ריצ'רדס

חשבון המעריצים המשיך – "למה זה משמעותי? הצלילה העמוקה שלי למה שקורה קייל, מאוריסיו ו מורגן הפך ויראלי והרבה יותר אנשים התחילו לשאול הרבה יותר שאלות ולהבחין בהרבה יותר פרטים שהם לא ראו קודם”.

מאוריסיו אומנסקי

עמוד המעריצים ציין זאת קייל "השתמשה באותה שפה בגמר שבה השתמש 'המקור' במאמר", כולל ההערה על "לחיות תחת אותה קורת גג" עם בעלה המנוכר.

קייל ריצ'רדס ומורגן ווייד

החשבון גם הזכיר לצופים של קייל עניין רב לחשוף את חוצץ מאחור של דורית קמסלי סיפור אימוץ כלבים פגום, בניגוד לחוסר הסקרנות לכאורה שלה לגבי המטפלת שחשפה את פטירת נישואיה.

קייל ריצ'רדס ומורגן ווייד

החשבון אמר על קו העלילה של עונה 9 – "קייל היה פחות מודאג ממי שהדליף את הפרידה שלה מאשר מי הדליף את סיפור מיץ התפוחים של לוסי לוסי מדבר אלי רבות. זה הכל קצת 'סוס' זה מה שאני אומר…. מי לדעתך הדליף את הסיפור לאנשים??"

קייל ריצ'רדס ומורגן ווייד

למעריצים ולעוקבים של החשבון היה הרבה מה לומר בעניין, ושיתפו את התיאוריות שלהם בקטע התגובות של הפוסט.

משתמש אחד כתב – "קייל הדליף אותו ואני אמות על הגבעה הזו."

אחר אמר – "האם המגזין (PEOPLE) לא מתקשר למקורות לפני היציאה לדפוס כדי לבקש תגובה? אתה לא באמת יכול להתעוור נכון?"

קייל ריצ'רדס

שלישי צלצל – "אם (מגזין PEOLE) מדווח על כך, זה מגיע מיחסי ציבור של כל אחד מהצדדים המעורבים. קייל ממשיך לשקר למעריצים שחושבים שזה תחילת שנות ה-2000 ואנחנו הצופים לא מבינים איך ריאליטי עובדת בימינו".

מאוריסיו אומנסקי

החשבון שלל רמז נוסף, והצביע בסטורי שלהם באינסטגרם – "עוד מתנות מתות? אף פעם לא נאמר במאמר הזה משהו כמו 'פנינו אליו' קייל ו מאוריסיו להערה אבל הם לא הגיבו'. זה לא דיווח 101? אלא אם המקור שלך הוא האדם שממנו היית פונה לקבלת תגובה ואין צורך…"

מאוריסיו אומנסקי

ה עקרות בית אמיתיות מבוורלי הילס המפגש ממשיך ביום רביעי בשעה 20:00 ET בבראבו.