שרון אוסבורן מפוצצת את קניה ווסט: "הוא התעמר עם היהודי הלא נכון" למרות שאוזי שיבח את הילטר!

שרון אוסבורן טרק קניה ווסט על השימוש בבעלה, של אוזי אוסבורן שיר ללא רשותו במהלך אירוע האזנה לאלבומו האחרון.

שרון אמר ל-TMZ Friday – "קניה הפעם פקוד עם היהודי הלא נכון".

שרון אוסבורן

שרון חשף כי מכתב הפסקה והפסקה נשלח לראפר לאחר שנאסר עליו בעבר להשתמש בגרסה של "איירון מן", שהופיע בשידור חי בפסטיבל האמריקאי ב-1983.

אוזי בדרך כלל מקבל בקשות של מוזיקאים אחרים להשתמש בשירים שלו, אבל שרון, שגדלה יהודייה, הצהירה שיש לה "הזדמנות מיוחדת של מלך לומר לא" לזמרת "חסרת לב". היא גם התקשרה קניה "אנטישמי חסר כבוד" ש"מייצג שנאה".

שרון אוסבורן

בת ה-71 העלתה את הדרמה באינסטגרם, והמחישה את טענתה על ידי פרסום קליפ של ליונל ריצ'י מתעמת עם דייב גרוהל מנגן המגה-להיט שלו, "Hello", מהסרט מ-2022, "Studio 666".

הזמר של "All Night Long" אמר למוזיקאי Foo Fighters בסרט – "לכולנו יש חסימת סופרים – אבל זה שיר המלך שלי… אתה מבין מה אני אומר? אני אוהב את השיר הזה. לא לא לא, אני אוהב את השיר הזה… קבל שיר משלך!"

שרון אוסבורן

היא כתבה את הסרטון – "ברוכים הבאים לקרנבל @kanyewest 🤡 #permissionnotgranted #איירון."

אוזי, 75, השתמש גם במדיה החברתית כדי להתפוצץ קניה על השימוש בשיר שלו, תוכי לאשתו כשהסביר שהם "סירבו לרשות כי הוא אנטישמי וגרם לרבים עוגמת נפש".

"הוא המשיך והשתמש בסמפל בכל מקרה במסיבת האזנה לאלבומים שלו אתמול בלילה", המשיך הרוקר. "אני לא רוצה שום קשר עם האיש הזה."

שרון אוסבורן

ביום חמישי, קניה, 46, אירחו מסיבת האזנה לצד Ty Dolla $ign כדי לקדם את אלבומם הקרוב, Vultures, במרכז המאוחד בשיקגו. האמן השנוי במחלוקת הציג לראשונה שירים חדשים, וראפ – "ואני עדיין משוגע, דו קוטבי, אנטישמי / ואני עדיין המלך".

של קניה דעות שהביעו עוררו מחלוקת מאז אוקטובר 2022, כאשר הוא פנה ל-X כדי לקרוא ל"מוות 3 על יהודים".

קניה ווסט

זמר "Bound 2" איבד מספר עסקאות תמיכה וחשבונות המדיה החברתית שלו ננעלו כשהמשיך לשבח את הנאצים ואת אדולף היטלר.

קניה התנצל בפני הקהילה היהודית בדצמבר, אך לא הפסיק לפרסם רטוריקה אנטישמית.

למרבה האירוניה, ב-1982 אוזי התראיין ל-Night Flight והוא הזכיר במיוחד את היטלר כבעל השפעה בין נושאים אחרים.

קניה ווסט

כשהתעמק ישירות בציטוט, כשנשאל על ההשראה מאחורי מופע הבמה והשפעותיו, אוזי הגיב ישירות, "אדולף היטלר". מול תגובה זו, המראיין, שומר על קור רוח, שאל את ההקשר להערתו.

"לאדולף היטלר הייתה כריזמה, בצורה רעה, ואני די הערצתי אותו", אמר, "הוא היה פריק, הוא היה משוגע, אבל הוא סיכם עליו, אתה יודע. זה היה רע מה שהוא עשה, זה היה נורא מה שהוא עשה, הוא הרג את כל האנשים האלה ומה שלא יהיה, אבל זה היה כאילו, אממ, היה לו משהו עליו, אתה יודע".

אוזי אוסבורן

הוא הוסיף, "הערצתי אותו, לא בגלל מה שהוא היה, אלא בגלל אנשים; פתאום עצרתי וחשבתי, חכה רגע, אם מישהו יגיד את זה בצורה חיובית, לטובת האנושות… מה שמישהו יגיד עליי, אולי אני המטורף הכי גדול שפגשת בחייך חבר'ה, אבל אני כאן בשבילכם, אני כאן בשביל אנשים, אני כאן בשביל ההנאה, אני כאן בשביל לתת לאנשים את החיים שלי, הנשמה שלי, הכל שלי”.